Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Fekvenyomó diákolimpiában...

Fekvenyomó diákolimpiában kategóriámban hány kilóval lenne esélyes hogy bekerülök az első 3-ba? (73kilo vagyok,18éves)

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem csak valami vicc a kérdés :D(már csak azért is, mert nem tudjuk, hogy a többiek mennyit nyomnak-ha lesz aki 200 fölött nyom, akkor neked is 200 fölött kell nyomni, hogy előtte végezz-)
2015. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen versenyeken szoktak durva mutansok feltűnni szoval minimum a súlyod ketszereset...
2015. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most 115el megy. Hát ahogy néztem az én súlycsoportomban ahol néztem általában 130-140kiloval szoktak nyerni, néha beugrik egy 150-160as teherbírású ember is, de nem nemzetközi versenyekre gondoltam, hanem csak kisebb itthoni versenyekre, diákolimpiákra
2015. febr. 8. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!