Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hibrid autó verseny?

Hibrid autó verseny?

Figyelt kérdés

Meg lehetne alapítani a Hybrid autó verseny futamot

Olyanra gondoltam hogy szombaton hibrid túra autók vasárnap pedig F1-es hibrid autó verseny lenne persze leötte meg közben lennének időmérek meg ilyenek.

Ugyan úgy lennének nagy autó gyártóknak csapatai és a világ több pontján lenne megrendezve a versenyek mint az F1-nél!



2015. febr. 8. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt meg nem mondta neked senki hogy az F1es autok hibridek?
2015. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.
2015. febr. 8. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem hit kerdese. az F1 autok hibrid autok.
2015. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jól van akkor legyen úgy...

Továbbra is várom a választ a kérdésemre.

2015. febr. 8. 17:19
 5/7 anonim válasza:
Ott van a Formula-E sorozat. Az autóverseny az autóverseny, ne az olcsósításról szóljon már minden... Értem én h ilyen körülmények között jobban kiderül h melyik alkatrész/újítás mennyi ideig és hogyan bírja, de azt elég ha valami zárt pályán teszik és nem a tv-be mutogatják.
2015. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És mért baj az ha a TV-be mutogatják?

Ettől a normál F1 nem szűnik meg!

2015. febr. 11. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

A Formula E nem hibrid autós sorozat. Ott full elektromos hajtás van.


Egyedül a WEC LMP-H kategóriájában meg az F1ben használnak hibrid autókat.


De amúgy értelmetlen amit kitaláltál. Az emberek telibe...... hogy milyen hajtás van az autókban. Amúgy meg ez mivel adna többet vagy mást mint most az F1? Semmivel, ott is vannak mindenféle betétfutamok, túraautós, formulaautós, szal ez tényleg eléggé fantáziátlan amit kitaláltál.

2015. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!