Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (szia) Gokartversenyző vagyok,...

(szia) Gokartversenyző vagyok, célom az F1-be jutás (tudom, hogy már előre leírják, hogy esélytelen) de hallottam, hogy néhány ember szokott felvenni videóra ahogy versneyzik (? )

Figyelt kérdés

Gokart versenyző vagyok, az első évemben az Országos bajnokságban második lettem úgy, hogy nem is volt tapasztalatom. Voltam többször is pole pozícióban.


Nagyon szeretném megvalósítani, a szüleim is támogatják.


Aki tud segíteni megköszönném! :)



2015. márc. 18. 20:57
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Nos, a gyakorikérdések nem engedte, hogy többet írjak, mert hosszú volt..


Szóval néhány tehetséges versenyző felveszi videóra ahogy versenyzik, és elküldi a csapatoknak (pl.Red Bull) hogy bekerűljön a nevelőprogramba. Nos, én ezt szeretném nagyon megvalósítani. Sok midnent megcsinálnmék, hogy bekerűljek, kondizok is, hogy fizikailag is bírjam, szimulátorozok, elemzem mások versenyzését az adott pályán, stb....


Aki tud segíteni nagyon megköszönném!

2015. márc. 18. 21:00
 2/37 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ez rengeteg pénzbe kerül.
2015. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
igen sajnos.. tudom, hogy nagyon sok.
2015. márc. 18. 21:42
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Segíteni nem igazán tudok, de sok sikert kívánok és remélem, hogy sikerül elérned az álmod.
2015. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Szponzorokat es kapcsolatokat kell szerezned, maskepp nem fog menni.


Magyarorszagon felesleges erolkodnod, versenyezz kulfoldon, verd meg az ottaniakat, akkor talan van eselyed hogy felfigyeljenek rad.


De ahogy tippelem, mar ugyis tul oreg vagy az egeszhez.

2015. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
54%
Ha okos vagy hagyod az f1-et a fenébe, rengeteg a jelentkező oda, akik milliárdokat tudnak vinni. Kezdj el nézelődni a kasztnis autók között, és talán bekerülsz vmi versenysorozatba ami tetszene. Pl wtcc, dtm... vagy bármi. Kis Pál Tamás is hagyta az egész formaautózást, mert az f1 elérhetetlen.
2015. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
76%

6-tal egyetértek, túl van hajszolva az F1, és ma már nem is olyan izgalmas, mint egy jobbfajta túraautós vagy ralikrossz verseny. És nagyságrendekkel drágább is.

Keress meg magyar csapatokat, pl Zengő, RCM, stb. és érdeklődj, hogy tudsz-e valahogy először juniorként náluk versenyezni és mik a feltételek.

2015. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 19. 15:01
 9/37 anonim válasza:
és mi mit tudnánk neked segíteni? nincs kapcsolatunk Horner-el, se Eccleston-al... igencsak halva született ötlet ez az álom. sorry, ez van. inkább tanulj valami szakmát, aztán menj külföldre dolgozni.
2015. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek hagyjál már!
2015. márc. 19. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!