Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Daniel Ricciardo szerintetek...

Daniel Ricciardo szerintetek mennyire jó?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha jó az autó, ő is jó. Egyébként meg beleszürkül a mezőnybe.
2015. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom. Számomra Vettel tűnik a legjobbnak. Úgy vagyok vele, hogy amikor Ricciardo mellett volt, akkor csak szerencsétlen évet fogott ki (meg talán már távozni is szeretett volna a Red Bulltól).
2015. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó versenyző, de a renault kicsit lehatárolja a teljesítményét
2015. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó versenyző majd eljön az ő ideje is Bottassal együtt. Tőlük meg Verstappentől még sok győzelmet láthatunk majd.
2015. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, szerintem az egyik legjobb. Tavaly nekem nagyon bejött a vezetési stílusa. Azt nem gondoltam volna, hogy elveri Vettelt. Ez is meglepetés volt mint 2007-ben amikor Hamilton verte el Alonsot. Ricciardo remélem kap egy jó autót, akkor szerintem még világbajnok is lehetne, bár azért Hamiltont nehéz legyőzni. De szerintem Hamilton és Alonso mellett ő a 3. legjobb.
2015. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 goaus válasza:
100%
Jó nagyon, de sajna a forma 1 teljesen autófüggő. Ezzel a Mercedesszel vagy 10 pilóta a mezőnyből nyerné a vb-t, de lehet mind - persze a csapattársat kivéve.:)
2015. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem elég jó. Az az igazság, hogy - sajnos - ő is egy autófüggő pilóta, ha rossz a kocsi a teljesítménye is rossz, idén kisem emelkedik a mezőnyből, pedig tavaly mág valamit láttam is benne, de számomra az idei teljesítménye eddig csalódás, remélem jövőre összekapja magát.
2015. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt mondani, hogy "talán láttam is valamit benne" arra ahogy tavaly versenyzett az elég kemény :D. Első éve volt a csapatnál, kevés tapasztalattal, és megverte Vettel-t és nem kicsit, egyértelműen jobb volt nála. Az idei Red Bull meg egy kalap ***, a 3 nagy mögött óriási lemaradásba vannak egy olyan mezőnnyel, melybe a Lotus, a Force India, a Torro Rosso simán versenyképesebb autó az övékénél, ha olyan napot fognak ki. Szóval ezzel nem lehet dobogóért kűzdeni, annál az 5-6. helynél, amit már elért 3x, nem igazán lehet jobbat.
2015. júl. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Kinézetre semennyire,nekem nem tetszik.
2015. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem a kinézetet kérdeztem, de mindegy....
2015. júl. 21. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!