Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 10 000Ft-os kedvezményes jegy...

10 000Ft-os kedvezményes jegy a Forma 1-re megéri?

Figyelt kérdés
Hol lehet megvásárolni? Hova szól a jegy? Milyen a kilátás? Még sosem voltam, s szeretnék elmenni. Köszönöm a segítséget!
2015. júl. 17. 13:56
 1/7 anonim válasza:
Egyáltalán az idén lesz kedvezmény?
2015. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem megéri, én tavaly is voltam és idén is megyek!

Gpticketshop.hu, ahol meg lehet venni. Az oldalon van olyan, hogy Forma-1 Magyar Nagydíj, arra rámész és legalul van a kedvezményes jegy.

Ez a jegy állójegy, szóval a nézőknek fenntartott helyeken bárhova mehetsz vele, a tribünökön kívül.

A kilátás nem rossz, bár nem olyan jó, mint a tribünökről, de ha reggel korán kimész, akkor még van időd szétnézni a pályán, hogy neked melyik a legszimpatikusabb hely. Aztán vagy "letelepedsz" oda, vagy verseny közben is tusz helyet váltani, de azt nem ajánlom, mert akkor már nagyon sokan vannak.

2015. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!!! :-)
2015. júl. 18. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A 10 ezres az nem az álló? Egyébként nagyon megéri, sőt az álló jobb, mint az ülő, egyik évben ülőbe voltam, de megfogadtam hogy soha többet.
2015. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megvettem a jegyet. Köszönöm. Még annyi, h mit lehet bevinni, ill. mi az amit nem engednek be. Kaja/pia, amire gondolok itt.
2015. júl. 19. 21:42
 6/7 anonim válasza:
Kaját, piát bevihetsz. Csak ne üvegpalackosat, azthiszem azt nem lehet. Igazából nem túl szigorú a szabályzat, ami amúgy is szokott egy embernél lenni, azt úgyis beviheted. Biztonsági ellenőrzés van a bejáratnál, de csak kicsit belenéznek a táskádba és ennyi, nekem még bele se nyúltak soha. De, hogy pontosan mit nem lehet bevinni, arról a Hungaroring oldalán van valahol leírás, ha pontosan megakarod nézni.
2015. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi köszi köszi :-)
2015. júl. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!