Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Tudtok, olyan játékokat...

Tudtok, olyan játékokat amelyekben van online bajnokság és amiben pár embert felkeresnek és tesztvezetést ajánlanak nekik, ha jók? (pl. rFactor, és régebben volt Live for Speed ha jól tudom, de én másokra gondolok)

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 8. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen nálunk NINCS

csak kivételes esetben, de akkor felhívás van

mint pl 3 éve volt egy Suzuki Swift kupás (az rfactorral ment egy pár futamos liga), aztán tavaly volt év végén a B3-nak az SBS v mi ligával, az Assetto Corsás volt, és idén volt még egy, VSR-es, de az komplexebb volt (ott például ismerem egyiket aki nyert, egész évet ment az RCM kupában suzukival), soklépcsős stb, az Race07-Assetto Corsa

ezen kívül még szintén tavaly volt a RaceStar vagy micsoda, közép európai válogató, ahol szintén az első három helyezettet egy évre versenyautóba ültették


na szóval folymamatosan ilyen nincs mint régen LFS-el, de néha fel-felbukkan egy

csak azzal számolj, hogy ha lesz is jövőre is egy ilyen, az eléggé nehéz, elsp fordulóban sok induló, ha továbbjutsz akkor van fizikai felmérés is stb

2016. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És hol tudom megnézni, hogy éppen mikor lesz ilyen?

Ês a nevezés, hogy zajlik és kell valamiféle limit?

2016. jan. 4. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, bekövetsz fb-n szimulátoros csatornákat, simracing.hu, esetleg nagyobb ligákat (GTR Masters, SIMCO, VSR) és vársz

nincs egy rendszer hogy milyen közönként van ilyen, mostanában néha vanogat

de pl általában VSR-es bajnokságokban (mos lesz majd új, nem tudom mivel, raceroom talán, és/vagy iRacing -ami drága lenne, de van 3 hónapos ingyenes kód hozzá legálisan neten- vagy Assetto Corsa-val) a főnyeremény az suzuki tesztvezetés mert jóba vannak a George Racing Teammel

de azt a bajnokságot megnyerni azért nem túl könnyű


ha esetleg kicsit vaskosabb a pénztárcád, akkor azt ajánlom hogy egyszer fizesd be magad egy RCM kupás Suzuki tesztvezetésre az RCM Teamnél (rcm event), 8 euroringes kör 29ezer ft (a legjobbak 1:27et mennek ott, de így ismeretlenül az ember mondjuk tud átlagosan 1:34es köröket, szóval akkor az mondjuk úgy 12 perc vezetés 29e-ért)

2016. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!