Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi ez a cirkusz az orosz...

Mi ez a cirkusz az orosz atléták doppingolásával?

Figyelt kérdés

A WADA (Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség) azért akarja felfüggeszteni az orosz atléták minden sporteseményben való részvételét, mert állítólag az orosz kormány, élükön Putinnal, tisztában volt ezzel.

Tudtok erről valami bővebbet?



2015. nov. 10. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Ukrán háború miatt kapják ezt és mert az Oroszok nem csicskultak be az EU-nak és az USÁnak.Ami most van az egy pitiáner erőfitogtatás a Ruszkik ellen.
2015. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oroszok csaltak. Nem piti módon, egy-két versenyző saját elhatározásból otthon, titokban, hanem országos szinten, szervezetten irányították a doppingot. Mint a volt Kelet-Németországban egykor. Ezek után nekem tök mindegy, hogy milyen apropóból robbant ki a botrány, ki buktatta le őket, megérdemlik. Egyébként nemcsak náluk áll a bál, a kenyaiaknál majdnem ugyanez van. Sajnos az atlétikában nagyon sok helyen megy a dopping ma is. :(
2015. nov. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)

Nekem is a rosszemlékű NDK-s tömény és rendszeres dopping-szisztéma jutott eszembe erről.

A kenyai ügyről nem hallottam, majd utánanézek.

2015. nov. 11. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az atléták meg úgy általában az élsportolók mindenhol doppingolnak és a legtöbb helyen hasonló államilag szervezett keretekben történik, csak a többség nem ilyen nagymellénnyel áll a dolgokhoz mint a ruszkik és ezért nem buknak le.
2015. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!