Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van értelme még elkezdnem...

Van értelme még elkezdnem versenykaratézni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiskoromban ill. középiskola első évében még wado-ryu karatéztam, ahol már akkor a felnőtt kumite versenyekre is be lettem nevezve és szép eredményeket értem el (mesterem szerint elég tehetséges voltam hozzá), aztán ez abba maradt közben kipróbáltam aikidot (nem igazán tetszett) most 20évesen szeretnék újra karatézni, de nem ezt a tradicionális karatét, hanem versenykaratézni szeretnék...Van még ott esélyem vagy a kihagyások végett már kiöregedtem?

Eljuthatok még olyan szintekre mint pl. Hárspatakiék? korosztályos Vb, Eb? Vagy ahoz már öreg vagyok?!



2015. nov. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szorgalmasan edzesz, akkor még talán van. De mégis milyen sportkaratet akarsz? Kick.box? Vagy mi? Nem nagyon ismerem a wado versenyszabályzatát, kyoban minimum 4 kyu-nak meg kell lenni felnőtt versenyhez.
2015. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elsősorban WKF versenyekre szeretnék járni...

2015. nov. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!