Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Azt komolyan kellene vennem,...

Azt komolyan kellene vennem, ha egy vézna, kb.160 centis ember azzal fenyegetőzik, hogy ő 2 danos aikidó mester? Veszélyt jelenthet rám?

Figyelt kérdés
Ha én pedig 185 cm magas és 95 kilós vagyok. Mit tudna tenni egy ilyen velem? Legyen akármilyen hangzatos "mester".
2016. febr. 15. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek akarsz vele verekedni? Nem akarok rád támadni, de szerintem te kötözködsz vele, mert ha tényleg ekkora mester, akkor biztos nem élne vissza az erejével, és csak az ellen használná, aki szájal vele. Ha nem így van, és ő keménykedik neked, akkor szerintem nem akkora mester, de valamit lehet tud. Szerintem ne verekedjetek, béke :D. (amúgy kicsit dagadt vagy :D ő meg attól még, hogy alacsony, amit lehet a hasznára tud valamennyire fordítani, még lehet, hogy sokkal izmosabb, erősebb testalkatú nálad (ezt azért mondom mert erre vonatkozóan nem adtál meg adatokat)).
2016. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aki azzal fenyegetőzik, hogy 2 danos mester, az valójában nem is mester...
2016. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ne fél tőle, amit előttem is leírtak. Valódi tudás esetén soha nincs szükség kérkedésre, fenyegetőzésre. Ez inkább azoknak való, akik bizonytalanok önmagukban.
2016. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jo, azér azt ne felejtsétek el, hogy ahhoz, hogyy aikidoval, valaki tényleg elönyt kovácsolhasson egyy verekedésbe, azé oda sokssok év tapasztalat kell. Ezzel nem azt akaarom mondani h az aaikido rossz, csak azt h baromira sok gyakorlás kell ahhoz h bátran nekiállhass vele balhézni
2016. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!