Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jég táncot, balettot, vagy a...

Jég táncot, balettot, vagy a lovaglást válasszam? 16 éves lány vagyok. Versenyszinten szeretnem valamelyiket űzni.

Figyelt kérdés
Tudom, h mar elég idős vagyok, főleg baletthoz. Egy ideig lovagoltam, szóval az alapok mar megvannak. De ezek közül kettőt szeretnek. Melyik legyen az? És Budapesten, milyen egyesülethez vagy valahova tudnék csatlakozni?*.*
2016. ápr. 20. 19:23
 1/6 anonim válasza:
Én lovagolok és szerintem egy nagyon szép és nehéz sport szerintem azt válazd és szerintem nem vagy idős baletthoz az is nehéz sport és a beri lovas egyesületet ajánlom csak versenyzőkkel foglalkozna és budapesten van a 17.ker.ben
2016. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jégtánc.. oda csak akkor menj ha van párod is. Egyedül csak szoló jégtánc van, de az elég unalmas.

Szinkronkorcsolya jó lehet még. De ilyen korban elkezdve hobbi versenyekre fognak csak küldeni.

2016. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én nemrég kezdtem lovagolni, gyönyörű sport :) én azt ajánlom probáld ki mindet és majd utána dönts
2016. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) szerintem maradok a lovaglasnal, meg a műkorizasnal. Budapesten, vagy Szeged tudtok jo jegkori oktatást?:)
2016. ápr. 21. 21:48
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ne mondj le a balettről mert ha felvetődött mint vágy hogy balett táncos legyél akkor van benned fogékonyság és vonzalom ehhez a különlegesen nehéz és szép művészeti ághoz!Azt javaslom mindenképpen próbáld ki,és az hogy mennyi idős vagy ne befolyásoljon semmiképp!
2016. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
műkorcsolya vagy szinkroonkorcsolya, lovaglás
2016. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!