Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Vélemények a Color Run-ról?

Vélemények a Color Run-ról?

Figyelt kérdés
Érdemes részt venni?
2016. ápr. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság. Itt egyáltalán lehet rendesen versenyezni? Mert ezzel, hogy időközönként mindenkire ráborítanak ilyen színes festékszerű sz*rokat, nem hiszem, hogy bárki is komolyan venné. Nagyon zavaró is lehet... persze ez magánvélemény, én egy futóversenyen, mindig azért indulok, hogy versenyezzek... vagy legalábbis, hogy az a néhány perc/óra, amíg futok, arról szóljon... ezen én úgy látom, hogy csak ilyen parádézgatás, ami engem iszonyatosan zavarna. De ha neked tetszik, akkor menj. Nem tudom mi a cél, ha nem a verseny, akkor lehet a szórakozás, meg az egészséges életmód... hát én egyedül elmegyek ingyen futni, és sokkal jobban érzem magam (vagy egy rendes versenyen), és egészségesebb is, ha rendszeresen futok... egy futástól senki nem lesz egészséges. Tartom a véleményem, hogy ez csak ilyen cirkuszi parádé, legalábbis ennyiből, én ezt látom. Bohóckodás.
2016. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én még sosem voltam, de idén tervezek indulni rajta. :) Szerintem érdekes lehet, és kikapcsolódásnak is tökéletes. Ez a futás nem a versenyzésről szól, szóval ha csak és kizárólag ilyen céllal jönnél, akkor inkább ne tedd. Itt a részvétel a fontos és, hogy jól érezd magad. ;) A színes por (tudomásom szerint ételfestékkel színezett liszt) meg pluszba feldobja a dolgot, ráadásul tök jó pólót adnak a nevezőknek. :3

Szerintem jó buli lehet, remélem eljutok rá. :D

2016. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondtam is, hogy nem tervezem, hogy elmenjek, mert én nálam egy verseny, a versenyzésről szól, legalább addig ameddig tart. Utána lehetnek jó programok, bulik, az már csak hozzáad. Ez, ahogy írtam is, egy olyan dolog, hogy kinek a pap, kinek a papné. Engem zavar ez a bohóckodás (bocsi, ha ez bánt, de ez, hogy futás közben ilyenekkel zavarnak és akkor így nevetni meg integetni kellene, számomra az). De lehet másnak nem, akkor menjen. Én azért leírtam a véleményem, amit kértek, mert nekem is volt olyan, hogy elmentem egy versenyre, aztán idegesen jöttem haza, hogy milyen parádé volt az egész. Lehet a kérdezőben, vagy másban is van egy ilyen, és ennek hatására megfontolják, hogy akkor mégse, vagy mégis menjenek.
2016. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ez a futás nem a versenyzésről szól, szóval ha csak és kizárólag ilyen céllal jönnél, akkor inkább ne tedd"


Ha ezt a kérdezőnek írtad, nem nekem, akkor vedd semmisnek az üzenetem, csak elsőre, így késő este, úgy jött le, hogy nekem írtad, aztán végiggondoltam, hogy lehet inkább a kérdezőnek.

2016. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2. vagyok.

A teljes válaszom a kérdezőnek szólt, de sebaj. ;)

Természetesen mindenkinek megvan a maga véleménye és ezt abszolút tiszteletben tartom, szóval semmi gond.

2016. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!