Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Most ki a legjobb Forma1-es...

Most ki a legjobb Forma1-es pilóta?

Figyelt kérdés
Régebben szerettem,de már nem nézem,s amikor még néztem akkor mindig Vettel nyert. Mostanában ki nyer? Ki a világbajnok?
2016. máj. 14. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Lewis Hamilton a tavalyi világbajnok. Ebben az évben viszont Nico Rosberg jobban teljesít, Vettel a dobogóért küzd. (Tudniillik, a Mercedesek (Rosberg és Hamilton) nagyon jól mennek, esélytelen hosszútávon egy Ferrarival felvenni a versenyt ellenük, sokkal jobb autó a Merci.) Az én személyes kedvencem Fernando Alonso, de sajnos borzasztó autó van alatta, így gyengén teljesít. (A csapattársához képest nem.)
2016. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Baromság a Forma 1, nagy a különbség a mezőnyön belül, főleg a technikát tekintve, ami csak mélyíti, egészen szakadékká duzzasztja a különbségeket. Én se nézem már évek óta, rendszeresen, csak bele-belenézegetek.


Amúgy Alonso a legjobb szerintem. Az utóbbi években, stabilan ő a legjobb. Amit csinált 2005-06-ba, az már óriási teljesítmény volt, talán '07-be kicsit megingott ez az állításom, de '08-'09-be is látszott, hogy mekkora versenyző, amikor azokkal a gyenge Renault-kkal hozta az eredményeket. Amit meg a Ferrarival csinált, az egy mestermű volt. Sokkal gyengébb autóval ott volt Vettelen, 2x is, amikor meg nem volt elérhető, egyszerűen, akkor is verte, az általában még erősebb autóban ülő vetélytársait (Hamilton, Raikkönen, Button, Webber, Grosjean, Massa). Hamilton akkor nekem nagy csalódás volt, de Vettel is, előtte nem gondoltam azért, hogy Alonso ennyivel jobb mindenkinél, de valóban. Megkockáztatom, hogy a valaha élt legjobb F1-es pilóta, és ez az F1 szégyene, hogy csak 2 VB címig jutott el. Massa is egy jó támpont, mert ő most látjuk, hogy egy Bottas szintű versenyző, nála talán egy picivel lett volna erősebb a mostani Bottas, abba a Ferrariba. Azért az nem egy olyan rossz szint, Bottas most is egész jól megy, de Alonso általában vagy 2x annyi pontot szerzett mint ők... de hát ezt megcsinálta Fisichella-val is, aki szintén nem volt egy rossz pilóta, vagy Piquet-el, aki egy nagy reménység volt. Mellette mindenki elszürkül.


Ha csak az aktuális világbajnokot, futamgyőztest akartad megnézni, akkor Google a barátod, nem hiszem el, hogy könnyebb kiírni egy kérdést, mint a megfelelő weboldalakon kicsit utánanézni. Nem az őskorban élünk már, találd már fel kicsit magadat, légy már kicsit önállóbb.

2016. máj. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Google a barátod, de most komolyan...

De amúgy még ha barlangban is élsz, a kérdésed láttán gondolom neted is van, ergo nem igaz, hogy nem vagy legalább azzal tisztában, hogy Merci fölény van, és Lewis Hamilton lett a vb az elmúlt két évben.

2016. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nem feltétlenül attól függ hogy ki a jó pilóta hogy hány vb címe van. Pl.:az újak között sok nagyon tehetséges és jó pilóta van: Vandoorne, Wehrlein, Verstappen.

Perez is nagyon jó pilóta és látszik hogyha jól megy a force inndia, akkor odaérhet dobogóra. Személyes egyik kedvencem nekem ksAalonso de hát ezzel a honda motorral nem igazán lehet bármit is elérni.

2016. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!