Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Iden realis egy maraton?

Iden realis egy maraton?

Figyelt kérdés
Regen versenyfutottam 10-16 eves koromig ifjusagi versenyeken. Azota eltelt 5-6 ev es hihetetlen semmitteves vette kezdetet. Viszont iden szeretnek lefutni egy maratont. 5 eve kb eloszor futottam 13 km-t 78 perc alatt. (A leheto legidiotabb utvonalon es a legnagyobb napon, vizet sem vittem eleget) A vegere nagyon ki voltam de szerencsere ez megallas nelkul vegigment. A kerdesem, hogy heti 2-3 ilyen futassal van eselyem meg iden egyre? Olyan 3 es fel ora korultol mar orulnek neki egyebkent.
2016. jún. 1. 15:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Hulyen fogalmaztam. 5 ev ota eloszor mentem el futni es az a fenti ido+tavolsag.
2016. jún. 1. 15:55
 2/2 anonim válasza:

Szia szerintem egy októberi maratonra fel tudsz készülni. A heti 2-3 13 km viszont keveslem. Keres egy edzéstervet, és a szerint fuss! Általában azt mondják hogy a vége felé heti 1.5x annyit kell futnod, mint a maraton táv legalább. A helyedben mondjuk lehet inkább félmaratont futnék idén, és inkább csak jövőre próbálnám meg.

De szerintem a maraton is teljesíthető.

2016. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!