Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen stratégiát érdemes...

Milyen stratégiát érdemes kipróbálni tippmixen?

Figyelt kérdés
Legfőképpen Forma 1-re szeretnék fogadni. Előre csakis kis tétben, hogy ne bukjak sokat. Kezdő vagyok, még nem tippmixeltem. Hogy kell jól csinálni, hogy minél nagyobb %-ban profitom legyen. Nem az a cél, hogy milliomos legyek, csak nyerjek valamennyit. Konkrét tippeket is írhattok.

2016. jún. 23. 17:16
 1/5 anonim válasza:
89%
Papíron vagy neten keresztül akarsz fogadni?
2016. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Papíron a lottózóban.
2016. jún. 29. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. A nagy számok törvénye miatt hosszú távon veszíteni fogsz. Bár miért is hinnél nekem? Pontozz le, veszíts minél több pénzt, majd évekkel később olvasd újra ezt a kérdést.
2016. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem kell felkapni a vizet, zöldet kaptál. Elég egyszeregy nagy nyeremény és máris megérte. Csakis kis pénzben lottózom, azt is hébe hóba, hátha egszer mázlim lesz :)
2016. júl. 23. 20:18
 5/5 anonim válasza:

Én mivel matektanár vagyok, nagyon-nagyon a matekra alapozok.

Kb. semmi értelme.


Volt 1-2 alkalommal, amikor nőies "tudatlanságommal", és csak a matekra, statiszikára támaszkodva nyertem jó pár ezret, de több alkalommal pedig semmit.


Van pár sportág amihez értek, amit nézek, de az sem segít.

Lehet, hogy csak én vagyok über peches, de sok-sok alkalommal (pl. most a foci történések alatt is) valahogy mindig csak 1-1 részt buktam.

Persze így az összeset is.


Valahogy ki van ez találva.

Ebből nem lehet megélni.

Ha csak kicsit biztos lenne, szinte az egész Magyarország ebből élne.

2016. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!