Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért nem volt tele Budapesten...

Miért nem volt tele Budapesten a nagykörút emberekkel tegnap este az olimpiai arany után?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert az emberek nagy része a hétvégén elutazott wellneszezni, nyaralni, kirándulni, stb.
2016. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenki elutazott volna? Ez hihetetlen!
2016. aug. 7. 19:55
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nyilván mert a foci - ha tetszik, ha nem - népszerűbb sport, mint az úszás vagy a párbajtőr. Igen, ennyivel. Te kint voltál?
2016. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A körúti tömeg a margitszigeti szabadtéri közvetítés után hazafelé tartó emberekből állt. Volt a tegnapi győztes verseny alatt hasonló közvetítés? (nem tudom, van-e, kérdezem)


Aztán: az olimpia kb folyamatosan tart, rengeteg sportág megy egyszerre, és gyakran vannak magyarok is. Több, egyenként kisebb kaliberű esemény van, míg a foci EB-n kevés, nagyobb kaliberű volt.


Aztán: az olimpiai aranyakhoz hozzá vagyunk szokva, míg ahhoz, hogy egy magyar focicsapat valamit jól csináljon nem (legalábbis a 40 éven aluliak).


Aztán: ha a magyar olimpiai csapat a szokásosnál sokkal jobban teljesítene (ahogy a focicsapat), és szintén lenne valami nagyobb esemény (mondjuk valami csapatjátékdöntő szemben egy úszószámmal a sok közül), aminek szintén lenne egy hasonló szabadtéri közvetítése, akkor szerintem simán előfordulhatna ugyanaz a tömeges ünneplés, mint nemrég. A lényeg, hogy hasonlóak legyenek a körülmények.


De ezt egy kicsit is értelmes ember mind tudja, feltételezem te is, csak akartál egy sort hisztizni a focigyűlöleted közben.

2016. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
te nézted amúgy? 11kor és hajnal 4kor volt. nem este..
2016. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én mind a kettőt élőben láttam.
2016. aug. 7. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, mert kérdezőnek talán nem akkor volt, mint Mo-on, esetleg....
2016. aug. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!