Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Michael...

Mi a véleményetek Michael Schumacher várakozásokhoz képest gyenge 2010-es szerepléséről?

Figyelt kérdés
Elfelejtett vezetni, a többiek túl erősek, vagy csak egyszerűen megöregedett? Mi lehet a magyarázat? Azt nyilatkozta, hogy Rosberggel azonos feltételeket, beállításokat is használ. A nagy pontkülönbség pedig csak növekszik Rosberg javára. Ez kicsit kínos.
2010. ápr. 19. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem kellett volna visszatérjen, jobb lett volna neki, ha a pályafutása csúcsán abbahagyott munkásságának az imidzsével marad mindörökre. Szerintem kiesett a gyakorlatból, ami annak is betudható, hogy idősebb is lett, az ellenfelei pedig mind ereje teljében lévő fiatal törtetők.
2010. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A többiek jóval fiatalabbak és ne felejtsük el, sok minden megváltozott azóta...főként az autók. Szerintem idővel egyre jobban fog teljesíteni.
2010. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kihagyott három évet, az autók teljesen mások, pl vigyázni kell a gumira, mert túlmelegszik, elkopik...


ja és nem lehet tesztelni!! Hogy a csudába szerezze vissza a régi formáját, ha nem tesztelhet, nem vezethet le sok-sok kilométert a pályán, ahogy mindig is csinálta előtte? Ti se tudnátok 3 év kihagyás után jól versenyezni, ha csak a versenyeken vezethettek.

2010. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi kettő véleménnyel értek egyet.

Egyébként hozzáteszem, hogy Schumacher a saját beállításait használta az egész hétvégén, csak az autók egyes elemei voltak ugyanazok. Más kérdés, hogy nem jött be. Az a fő baj, hogy sok dolog változott a 3 év alatt az autókon, és ezeket még ki kell tapasztalnia. Szerintem megoldja. Lehet, h rámegy ez az év, de sikerülni fogf neki. Ahoz képest, hogy mi történt tavaly a Ferrarinál azzal a 2 pilótával, amikor Massát helyettesítették, ahoz egyáltalán nem teljesít rosszul Schumacher. Pedig Fisicella nem hagyott ki egy versenyt sem, mégsem tudott elöl végezni. Én azt mondom, legyünk kicsit türelmesebbek.

2010. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem biztos, hogy vissza kellett volna neki térni. F1 üzleti szempontból 1 évre mindenképp kifizetődő, de sokat kihagyott, sok minden változott és ezt a tempót már nem tudja felvenni. Némi javulás várható, de Rosberg mindig előtte lesz valószínűleg. Schumi fanok! Ne kövezzetek meg, ez a véleményem.

De ugyanez elmondható volt anno Laudáról, aztán nézzétek meg az 1984-es évet....

2010. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kb Az, hogy Már Mindent elért amit el lehetett, lóvéja annyi hogy meg se tudná számolni és SZ@RIK BELE az egészbe....
2010. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem így látom. Szerintem nagyon szarul van most.
2010. ápr. 29. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem így látom. Én is 41 éves vagyok, mint Schumi. Csodálom, hogy így tudja tartani a lépést az ifjú titánokkal! Figyeld csak meg, hogy fog ő még dobogón állni, lehet, hogy már holnap a Monacói Nagydíjon! 54 perc múlva kezdődik az időmérő edzés. Le ne maradj róla! :-)
2010. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Most hogy vége van a 2010 es szezonnak. Jobban tisztelem mint eddig valaha.

Volt vér a pucájában visszajönni HÁROM év kihagyás után, mint 7x-es vb bajnok. Schumi már az első néhány körbe megmondta, a szezon elején, hogy ezzel az autóval nem tudnak vb-t nyerni, de még harcolni se igazán érte. Az idei szezon a jövőévre ment rá. Sokszor Schumi teljesen más beállításokkal és alkatrészekkel ment mint Rosberg. A jövö ővi autóhoz gyűjtöttek adatokat, volt amikor F csatorna nélkül ment e okból valószínűleg ( mert ugye jövőre nem lehet használni ). Sokszor direkt úgy hozták be a boxba, hogy Rosberg vagy más pilóta mögé érjen be.

Abu-dzabi pályán ( ahol először versenyzett) a szbadedzésen majd fél mp el volt tőle lemaradva Rosberg.

Nem felejtett el vezetni. Rengeteg tapasztalata van és ami a legfontosabb hisz önmagában. Nem érdekli a sajtó lejáratása ezzel nem tudják Őt meghatni. Tisztában van döntéseivel és nagyon jól tettész szerintem, hogy már korán feladták az idei év fejlesztéseit és a jövő évre koncentráltak.

Schumi azt mondta várja már, hogy learathassák a munkájuk gyümölcsét. Én is :)


Had idézzek valamit

"Tanulóév. Ezt hangoztatta Ferraris bemutatkozása idején, és a teljes 1996-os évadban, s ezt hangoztatja ma, Mercedeses bemutatkozása és idei szezonja során is minduntalan. Júniusban például eképpen: „Hosszú még a szezon, de nem hiszem, hogy olyan pozícióban lennék, hogy esélyem lenne megnyerni a bajnoki címet. Minden sokkal inkább az építkezésről és a jövő alapjainak lefektetéséről szól. Az építkezés az egyik oka annak, hogy újra itt vagyok. A vezetés egy dolog, de szoros együttműködést, jó atmoszférát kialakítani a csapattal, talán még fontosabb és sokkal nagyobb elégtételt jelent számomra.”


Idézet forrása : [link]

2010. nov. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!