Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Most, hogy vége az olimpiának,...

Most, hogy vége az olimpiának, nektek melyik volt a legkedvesebb arany, ezüst és bronzérmünk?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 08:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

nekem aranyban: Szász Emese és Hosszú 100 háta


ezüst: Cseh holtversenye


bronz: Márton Anita, olyan vicces volt, ahogy elkezdtek

üvöltözni a kommentátorok [link]

2016. aug. 21. 08:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Márton Anita jelentette a legnagyobb eredményt. Erős mezőnyben szerzett bronzot, miközben az atlétika nem az erősségünk. Számomra ez aranyéremmel ért fel.
2016. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Arany: Szilágyi Áron és Kozák Danuta solo versenye

Ezüst: Cseh Laci

Bronz: Kapás Boglárka

2016. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
arany:női kajak-négyes,ezüst:Cseh Laci,bronz:Márton Anita.
2016. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Vége az Olimpiának? :O
2016. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az érmekből az éremátadás miatt vannak a többieknél kedvesebbek, vagy nem. A Szász Emesét imádom, ahogy a Himnuszt énekelte. A kajak négyes lányokban nagyon nem tetszett, hogy még csak nem is mormolták.


Tudom, hogy szörnyen meg lehetnek hatódva, és nehéz lehet. Látni lehetett, hogy a Csipesz is nyeldesett és könnyezett. Én sem bírnám ki szárazon, azért is szeretem annyira azokat, akik úgy szívből tudják énekelni.


És láttam az Orbánt is énekelni a Himnuszt a riói magyar helyen, az se semmi. Jó lett volna hallani is, komolyan, hogy milyen hangja van.


Ezüstből az Imre Géza a kedvencem, de ő már régóta az.


Igazából teljesen igazságtalanok vagyunk, hogy csak az érmesekre gondolunk. A vizilabdás lányokra is kéne, meg a Cseh Lacira, vagy a németek miatt félrerakott birkózóra, meg mindenki másra.


És ne felejtsük el, hogy most is, ezt úgy értük el, hogy félredobtuk a Papp Lacit is, meg a Balczót is. És még másokat is. Vajon tanultunk-e belőle?

2016. aug. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó részt nem értem
2016. aug. 22. 07:24
 8/11 anonim válasza:

Nekem a Hosszú Katinka 3 aranya és 1 ezüstje a kedvencem, emellett a Kenderesi bronz érme.

Az a laza egyéniség kell a sportban. :D a jövő üde színfoltja lehet a srác.

Katka meg az Iron Lady, sőt egy nemzeti hős. ¤

Persze gratulálok a többi éremszerzőnek is, nagyon nagy dolog olimpián bármilyen színű érmet szerezni.

2016. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy az ökölvívásban és az öttusában lehettek volna olyan edzők, mint Papp Laci, meg Balczó.

De mellőzték őket, meg másokat is. Ami közös óriási veszteség még ma is.

Ezért írom, hogy remélem tanultunk belőle, és kiállunk -ha kell- a maiakért.

2016. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
miért mellőzték? ők tényleg zsenik
2016. aug. 23. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!