Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a nemzetek közötti...

Gauldoth kérdése:

Szerintetek a nemzetek közötti váltást nem kéne sokkal szigorúbban szabályozni vagy tiltani?

Figyelt kérdés

Nekem mindig ráng a szemem mikor látom/hallom, hogy érdekből/kijutásért nemzetet vált valaki. Az olimpián a ping-pong-ozók több mint negyede Kínában született, Benedek Dalma szerb színekben ment, több futó, cselgánycsozóról is hallottam, hogy kimondottan érdekből váltott, stb.


Ez lassan oda vezet, hogy a nemzetek sportolókat igazolnak. Nekem ez nagyon nem tetszik. Ti hogy vagytok ezzel?


(Előrebocsájtom, itt nem azokra gondolok, akik már gyerekként elköltöznek, hanem akik már aktív sportolóként, főként érdekből váltanak)



2016. aug. 22. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem se tetszik, de ez csak 1 pont lehet a 200 másik közül, ami nem a ,,legszebb" egy Olimpia kapcsán. Az érdek számít, azok a sportolók is azt csinálnak, amit akarnak/úgy érvényesülnek, ahogy tudnak.
2016. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És persze az országnak sem utolsó,hogy szerez valaki "nekik" egy érmet. A sportolóként gondolkodj...ha a hazám nem admeg mindent hogy jóĺsze repeljek akkor biztosan ott kell(ene) lennem,vagy inkább válasszak egy olyan országot ahol megbecsülnek (és amugy is jobb vagyok az összes ottani sportolónál (adott sportágban)).

Persze érdekből csinálják de jól felgogott érdekből egy vagy több olimpiai cím érdekéből.

2016. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Én mint sportoló teljes mértékben megértem,sőt én sem haboznék,ha nekem megfelelő körülményeket kínálna (egy idegen ország) akkor mennék.

2016. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!