Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Tollaslabda egyesületet...

Tollaslabda egyesületet Székesfehérváron ismer valaki?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy melyik egyesület (én kettőről hallottam: Alba-toll, Fehervar-Badminton) vár tollasozni és versenyezni vágyó felnőtteket?

Meg úgy általában hogy működnek ezek? Tehát ha egyedül megyek, találok játszótársat? Pályát kell bérelni, vagy egy edzőt? Tagsági díjat szednek?



2016. szept. 6. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A két klub közösen szervezi a tollaslabda életet Székesfehérváron. Bármelyiket keresed útba fognak igazítani. Székesfehérváron széles a tollaslabda paletta: van csapat edzés a kezdőtől az élversenyző szintig, van lehetőség kötetlen játékra, amatőr és profi szintű versenyzésre is. Kérlek küldj egy e-mail-t a szucs.zoltan@interware.hu címre és válaszban szívesen megadom azoknak az elérhetőségét, akik az általad választott formát szervezik.


Szűcs Zoltán

tollaslabda edző

Budapest

2016. szept. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekel is érdekelne.Ha elkezdenék tollasozni akkor kaphatnék mindennapos testnevelésre igazolást?
2016. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Iskolától és egyesülettől függ, hogy milyen igazolást kérnek, illetve állítanak ki. A törvény szerint igazolt egyesületi sportolóknak jár a kedvezmény. A leigazolás feltételei egyesületenként változók.
2016. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!