Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van itt triatlon edző? Tudna...

Van itt triatlon edző? Tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Idén 17 évesen megcsináltam a fél ironmant, ( 1,9km úszás, 90 km bicikli, 21 km futás) , most nyáron viszont szeretném megcsinálni a teljes távot ( 3.8 km úszás, 180 km bicikli, 42 km futás) . A szüleim nem akarnak elengedni mert aggódnak ,hogy tökre megy a szervezetem , vagy leéllna a szivem közben vagy akármi, mert hogy túl fiatal vagyok... Mit gondoltok?

2016. okt. 9. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Idosebb korodban nagyobb esely van a szivleallasra.... ha fel vagy keszulve ra, akkor hajra, de ez nagyon sok edzest, felkeszulest igenyel
2016. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te már csináltad? :))
2016. okt. 9. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A szíved nem fog leállni, még akkor sem, ha nem vagy elég edzett. Ha pedig edzett vagy, akkor tényleg semmi gond nem lehet. Amúgy ilyen korban ez nem kis teljesítmény, leírnád a félironman-en teljesített részidőidet? :)
2016. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6:30 lett az egész
2016. okt. 9. 18:07
 5/5 A kérdező kommentje:
mellesleg a budapesti ironmanen idén egy férfi meghalt a rajt előtt kétszáz méterrel
2016. okt. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!