Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lehetek-e még motorversenyző?

Lehetek-e még motorversenyző?

Figyelt kérdés

15 évesen kezdtem el pályán motorozni, most 16 vagyok?

Ha lehet milyen dolgok szükségesek egy ilyen karrier elkezdéséhez (a pénzen kívül)?



2016. nov. 1. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Iszonyat sok pénz kell, sok kapcsolat. Állandóan ilyen körökben kell mozogni. Aztán fontos, hogy mekkora akaraterőd és motiváltságod van. És csak ezután jön, hogy mennyire vagy tehetséges. De javaslom, hogy ne itt akarj erre választ kapni, hanem a szüleiddel kellene komolyan elbeszélgetned.
2016. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NaNaWe válasza:

Először is kell egy csapat!

Sokkal könnyebben megy minden, ha van a háttérben egy versenycsapat, akik intézik a szervizt, a pénzügyeket, stb. Már csak az a kérdés, elég jó vagy-e ahhoz, hogy egy csapatnak pont te kelljél.

2016. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Simson kupa, MZ kupa.

Ez is motorverseny, nem?

2016. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tehetség,nem csak nyomnikell mit süket a csengőt.

nem árt egy nyelv tudás sem.

2016. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:

Ne itt érdeklődj, mert lehet, hogy olyan valaki fog válaszolni, aki még az életében sosem látott motorversenyt. :(

Keress föl egy pályamotoros licencel rendelkező szakosztályt, ott mindent elmondanak.

2016. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3.: Pl. én nem is tudok motorozni, de élőben sem láttam gyorsasági motorversenyt, csak TV-ben.


Go Talmácsi Bácsi!

2016. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!