Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mennyire veszélyes bírónak...

Mennyire veszélyes bírónak lenni egy pankráció mérkőzésen?

Figyelt kérdés
Aktívan sportolok és megpróbálnám ezt a munkát, bár keveset tudok róla. Ami kicsit elrettent, hogy néha a bírókat is megtámadják a pankrátorok. WWE-ben legalábbis. Ez mennyire jellemző a magyar pankrátoroknál?
2016. nov. 9. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ez színészet?
2016. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy bíró megtámadása messze van a színészettől
2016. nov. 9. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire veszélyes egy színházban súgónak lenni?
2016. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Csak meg kell tanulnod ijedtseget es fajdalmat imitalnod.
2016. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A bíró megtámadása is meg van rendezve, ugyanúgy, ahogy az egész pankráció. Az egy előadás. Azért vannak benne ilyen "veszélyes fordulatok", hogy az ordító redneckeknek legyen min izgulni. Olyan ez, mint a nyugdíjasoknak a Barátok Közt.
2016. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te egy ..... vagy te hány olyat láttál pankráción kívül hogy megtámadják a bírót?például box meccsen láttál ilyet hogy a boxoló szerint nem számolt elég gyorsan a bíró és kiüti ? Vagy MMA harcban láttál ilyet? Ha igen tájékoztas nem akarom leszólni ezzel a pankrátorokat mert én is szeretem őket és nézem de én is tudom hogy ez egy sportszórakoztatás ez olyan mint egy élő akció film
2016. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ketrecharcban már láttam olyat, hogy kapott a bíró nézeteltérés miatt, de ott vége is lett a pályafutásnak :)
2016. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!