Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Napi 20mg stanazolol 1-2...

Napi 20mg stanazolol 1-2 hetig? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Stanazolt eronoveles szempontjabol szednem, nincs semmi massal stack-ben csak oral stanazol. Kerdesem, hogy ilyen kisebb "kurak" alkalmazhatoak-e? Ugy tudom a megbizhato minosegu stanazol "beut" 5-7-10 napon belul es erezheto eronovelo hatasa. Egy-egy versenyre valo felkeszulesben alkalmazhato-e ily modon? Elore is koszonom a hozzaerto kommenteket. Kerlek ne irj ide, ha nem ertessz hozza.

2017. febr. 1. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Erőnövelés céljából? Tabletta formájában!

Ne már!

Igazából az egyik legkisebb toxikus hatással bír, de a hatása is kisebb, főleg szájon át, száraz izmot tuti nem ezzel fogsz építeni.!

Max annyit érsz el vele, hogy véralvadás gátló hatása miatt könnyebben elviseled a verseny előtti vízmegvonást.

2017. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint irtam eronoveles celjabol hasznalnam! Nem a forma erdekel igazabol, ugyanis nem testepito versenyre keszulok, mas versenysportot uzok. Koszonom azert a valaszodat.
2017. febr. 1. 12:35
 3/9 anonim válasza:

Többet ér egy kreatin és egyéb tápkiegek kombinációja.

Ilyen kis dóziban semmit nem ér kivéve ha naturálba nagyon szálkás vagy és javítani akarsz a kondición de akkor inkább napi 30mg anavar.Stanazol kuka.Csináltam én is ilyet tapasztalatból írok.

2017. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Előző vagyok.Erőnövelésre alkalmatlan.

Ha erősebb akarsz lenni és nem találkoztál még cuccal akkor és nem is akarsz belemenni jobban akkor heti 150/mg testosteron propionat 8hétig.Olyan pedig nincs hogy "beüt" ezt honnan szedted ? :D Kicsit élesedik a forma kerekebb leszel de ez csak bizonyos testzsír alatt.

2017. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"Beut" = amikor erzodik a hatasa, szemmel lathato valtozas lesz eroben vagy akarmiben, azt hittem ertheto vagyok, de ugy tunik meg sem.
2017. febr. 1. 13:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. febr. 1. 13:50
 7/9 anonim válasza:
Értettem hogy gondolod.Ezek a cuccok magában nem ütnek nagyot kb 2,5 3 hét mire észrevettem a változást.Az első találkozás valamilyen testoval na az beüt ;) Egyébként ha csak stanazolt szedsz magában abból is kell 50-60mg ami pedig szemesből már túlzás-felesleges főleg hogy alul dozisolt az összes.Beütést akarsz ?! Nyomjál valamilyen edzés előtit dupla adagban :D
2017. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod:)!
2017. febr. 1. 23:24
 9/9 anonim válasza:
Szívesen remélem hasznos volt.
2017. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!