Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Darts döntetlen tippmixen?

Darts döntetlen tippmixen?

Figyelt kérdés

A mai Wade vs. Taylor meccsre raktam, ami döntetlen ( 6-6 ) lett.

Valaki elmondaná hogy ilyenkor mi van, kit kell nyertesnek tekinteni, vagy hogy van ez?


Tudom, a lottózóban megmondják hogy nyert-e a szelvény vagy sem, de elég messze van a lottózó és nem szeretnék feleslegesen elmenni.



2017. febr. 9. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Döntetlen lett. Tehát nem győzött egyik sem. Ha azt raktad, hogy valamelyik nyer, akkor a szelvényed vesztes.
2017. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
17%
Francért kell ide kiírogatni a végeredményt, most akartam megnézni youtube-on..
2017. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ha ennyire nem szeretnéd előre tudni az eredményt, akkor minek kattintasz bele egy ilyen kérdésbe? Már a címében benne van, hogy miről szól, viszont csak a leírásban van, hogy melyik meccs lett X, szóval ne a kérdezőt hibáztasd.
2017. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az infót, csak ugye magára a döntetlenre nem is lehetett fogadni, így azt hittem választanak egy győztest, esetleg 1-es odds al számolják, vagy nem tudom.
2017. febr. 10. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig lehet fogadni döntetlenre. De most elbizonytalanítottál. Milyen típusban fogadtál? "1X2"? Mert én úgy tudom, hogy tippmixen nincs olyan, hogy nem lehet a döntetlenre fogadni dartsnál. Például a bet365-nél lehet úgy, és ha döntetlen lesz, akkor a tét visszajár.

De egyébként a tippmix oldalára ha felmész, és rámész, hogy "eredmények", majd kiválasztod az adott meccset, akkor az összes fogadási típus kimenetele, az adott meccsre ki lesz írva, és le tudod ellenőrizni.

2017. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, 1X2 ben fogadtam, először mobil appon ( tippmixsegéd ) állítottam össze a szelvényt, és ott fixen csak H / V volt kimenetelnek.

Aztán lottózóban kitöltöttem és feladtam.

2017. febr. 10. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem volt döntetlen akkor, 1X2nél mindig kell lennie. Ha olyan van, hogy "mérkőzés győztese" jellemzően kosár, vagy jégkorong meccseknél, akkor nincs döntetlen opció.
2017. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!