Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Keszthelyi...

Mi a véleményetek Keszthelyi Vivienről?

Figyelt kérdés
Egy ideje követem, de mostanra tűnt fel, hogy tényleg mennyire híres és ezzel együtt, hogy mennyi utálója van rögtön. Mármint sokan ócsárolják, hogy tehetségtelen, csak az apja fizette be és tolja stb. Az autósportban ez a befizetés elég gyakori, az eredményeiből én meg azért nem azt látom, hogy tehetségtelen lenne, és szimpatikus is. Megint csak a kommentelés alávaló színvonalának lehetünk tanúi, ami gyakori itthon, hogy a saját tehetségünket is ócsároljuk és ott kötünk bele ahol lehet? Vagy van ennek valóságalapja? Ti mit gondoltok?
2017. márc. 12. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Fúha, én eddig nem is hallottam róla.

Attól még, hogy pénzes pap áll mögötte, lehet valaki jó/tehetséges.

2017. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy vett neki egy komplett Audi teamet és ezzel tolta be. Meg gondolom amiatt is sokan idegesítőnek tartják, hogy nyilván a hírességének 90%+-a a nemének, meg a korának szól, nem pedig a tehetségének. De tehet ő erről, hogy egy eladható személy, hogy mondjuk amelett, hogy tehetséges szép is? És ettől még lehet tehetséges, sőt nekem úgy tűnik, hogy hiába nyomják (ami az autósportban alap, mert nehéz valakinek úgy kijutnia bárhova, hogy ált. a papa nem áll mögötte folyamatosan, főleg anyagilag), azért látszik, hogy teljesen meg is állja a helyét a mezőnyökben, ahol indul - most pld. egy közép európai versenysorozatban -, úgyhogy az tény, hogy nem tehetségtelen, max. nem azon a szinten, mint akiket nézünk a tv-ben, tehát a lájkajai és népszerűségei nincsenek ezzel arányban, de erről se ő tehet, mint már mondtam. Jó, mondta, hogy tudatosan is frissíti ennyit az oldalát, és ilyen aktív, de ha ezt jó célra használja fel, én leszek az utolsó, aki ezt az aránytalanságot kifogásolja.
2017. márc. 16. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus, és szerintem az eredményei alapján nem kicsi8t tehetséges, szóval nem értem miért utálja bárki is. Gondolom azok fikázzák akiknek Győzike meg Sarkakata az etalon.
2017. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahogy írták is az előttem szólók, itt minden a pénzről szól. Aki ismeri a családot, nagyon jól tudja, hogy apuka keményen pénzeli/pénzelte az egyik kis csemetéjét, míg a másik lányára magasról szarik és még le is tagadja. Erkölcsileg nulla, a lány pedig ebben nőtt fel.
2020. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!