Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek kik vonulnak...

Szerintetek kik vonulnak vissza jövőre a Forma-1-ből, és kik lesznek az újoncok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 16:32
 1/5 anonim válasza:

Szerintem Alonso ha nem kap jobb autót maga alá akkor a formula 1-es pályafutását befejezi de elképzelhető hogy más szériákban indul pl.:Indycar. Alonson kívül talán még Massát és Räikkönent tudnám elképzelni,hogy visszavonulnak.


Akit én újoncként megnéznék az F1-ben a formula 2-ben jól szereplő Charles Leclerc,hiszen a Haas tesztpilótája és tesztelt már F1-es autót.

2017. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy a japán motorfejlesztők...

Alonso az egyik legjobb versenyző. Ha idejekorán abbahagyja, jusson ő is Schumacher sorsára?


Bizony némelyik menő nagyobb biztonságban van a copitben versenyen, mintha otthon ő maga döntheti el, hogy mit csinál...


Rosberg is butaságot tett szerintem, pár év és kiderül, bírja-e adrenalin nélkül.


Massa, már idén is majdnem visszavonult, más kérdés, hogy a Williams autók összerakása nélküle még rosszabbul sikerült volna.

2017. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félek, hogy Kimi lesz, aki visszavonul. De még korai erről találgatni.
2017. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Alonso visszavonul(már rég be is lett jelentve), Raikkönen meg fellélegezhet, valószínű, hogy még egy évig a Ferrari pilótája lesz. És kik lesznek az újoncok? Talán Norris vagy Tichtum, extrém esetben akár Markelov is debütálhat.
2018. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül Norris, Russell és Albon voltak újoncok. Alonso valóban visszavonult (mint kiderült, ideiglenesen), Raikkönen maradt, ám csapatot váltott, helyét Leclerc foglalta el.
2020. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!