Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az úszó VB-n miért a kínaiak...

Az úszó VB-n miért a kínaiak és az oroszok nyerik az összes olyan számot, amit nem időre vagy gólra mérnek, hanem szubjektív az értékelésük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a műugrásra és a szinkronúszásra. Eleve azt sem értem miért szerepelnek ezek a számok VB-n, mivel teljesen szubjektív a pontozásuk, de az végképp elháborító hogy mindent a kínaiak és az oroszok nyernek. Megnéztem néhány számot, és nekem pl. nem azok voltak a legjobbak. A bírók miért mindig őket tolják? Ők fizetik a legtöbb kenőpénzt vagy mi? Így könnyű megnyerni az éremtáblát, amúgy meg a fasorban nem lennének... Dühítő.

2017. júl. 22. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván az is benne van hogy nekik nincs renoméjuk amit rombolna egy megvesztegetéses ügy nyilvánosságra kerülése, de az is benne van hogy ezeket a sportágakat nem is űzik komolyan máshol, mert nyugaton ha valakinek megtetszik csinálgatja aztán annyi, Oroszországban meg Kínában meg figyelik a gyerekeket ha valakinek van vmihez tehetsége akkor nincs választása, és ezeknél komolyabb a kiképzés pl az oroszoknál a kislányoknál is megengedett az edzők számára a megerőszakolás mint testi fenyítés az meg hogy agyba főbe verik őket szintén mindennapos.
2017. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért annál a résznél jót mosolyogtam, hogy neked nem a győztesek tetszettek a legjobban. Én sem értek hozzá sokkal jobban nálad, de hidd el, a pontozóbírók nem csak úgy a hasukra ütve osztogatják a pontokat, hanem nagyon komoly számítási szabályok vannak, minden egyes mozdulatnak a gyakorlaton belül megvan a pontos értéke.
2017. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert meg van beszélve, hogy az oroszoknak kell nyerni. Ez az igazság.
2017. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve sportdiplomacia. Amugy nezzunk meg egy orosz szinkronuszot vagy egy kinai muugrot. A legprofibbat kuldik csak... ennel okosabbat en se tudok mondani, de ha megnezed az oroszok nagyon jok balettban es a balett nagyon sokszor talalkozik a szinkronuszassal es megjelenik benne...
2017. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De hülye válaszok jöttek, istenem.

Persze, majd az orosz edzők agyba-főbe erőszakolják a szinkronúszóikat... Úgy néz ki hatásos volt a libsi démonizálás.


Kérdező! Korántsem annyira szubjektív dolog ez. Fogadd el, hogy nem értesz hozzá! Tudom, hogy a magyar ember mindenhez akar érteni, de hidd el, nem értesz hozzá! Az oroszok és a kínaiak szakmailag általában a legjobbak, ezért vannak mindig ott a dobogón.

Most a politika miatt nagyon utálni kell az oroszokat, pedig a sportolóik nem tehetnek semmiről, ami Ukrajnában zajlik.

2017. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem szubjektív értékelés...
2017. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amugy nem tudom mi olyan meglepo ezen. Sportdiplomacia meg igazabol ok a legjobbak. De amugy szubjektiv es a birok tudjak kit szeretnenek a fobo tetejen tudni vagy akarhol es ugy is tud pontozni, de szakmailag is tud boven. Azok a birok akik a szinkronuszasnal a technikai elemeket nezik az nem teheti meg hogy a mondjuk 8,6 pontra megcsinalt elemeret mar mondjuk 8,3at ad. Azert is mert be van hatarolva hogy spicc labnyujtottsag magassag es meg nem tudom mik vannak pkntosan amiket figyelnie kell. Na ezek tenyek es aki ert hozza az latja is... az mar mas kerdes hogy miert az orisz es a kinai de ha megnezitek messze ok a legjobbak a szinkronuszasban meg a muugrasban. A magyaroknak sajnos meg fejlodniuk kell. De ha mar szikronuszas az olasz mixed duo asszem a rovid programjukkal arany ermesek lettek. Es rajuk senki se szamitott. Ebben latszik a szubjektivitas peldaul
2017. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!