Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A ninja warriorban kik a...

A ninja warriorban kik a ninjak akik vegigmennek a pályán?

Figyelt kérdés
Kik azok a ninjak akik “bemutatják” a pályát? Magyarok? (Ha éppen a magyar ninja warriorrol beszélünk) és úgy látszik hogy ok mindent végig csinálnak és akkor az a 20 méteres kötél sem lenne akadály nekik szerintem. Akkor ok miért nem csináljak meg versenyzőként? (Jo hülye kérdés mert biztos valakinek vannak elvei) szóval ezek kaszkadorok vagy őket konkrétan a ninja warriorra edzik?
2017. dec. 27. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Több fazon lehet akik akrobaták , tesi tanárokedzők . Az biztos hogy egy - két akadály leküzdése után pihi és jön a másik bemutató arc aztán így tovább .Egy demó felvétel több nap mire elkészül és frissen másznak erejük teljében. Az utolsó pályán a súlyos ajtók és a vékony peremű mászófal tetű dolog volt . Azok után hogy időből fogy és kimerülnek a kötélmászás szinte teljesíthetetlen .
2017. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam :D

Mert a versenyzők között is nagyon sok sportoló, kaszkadőr, stb. volt, szóval a bemutató ninja nem tudom, mi lehet :)

De talán részletekben vették fel és összevágták, ezért tűnik úgy, hogy könnyedén végigmegy rajta. Aztán lehet, hogy voltak közben leesések :) Bár ahogy néztem ott a közönség, ahogy megy végig, szóval nem biztos. De egy-egy kameraváltásnál lehetett vágás.

2017. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát ez tényleg jó kérdés. Ezen én is gondolkoztam. Gondolom közben meg meg állnak pihenni, meg összevágják valahogy :)
2017. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két dologból jön össze.

1.Ők gyakorolhatnak a pályán,kiismerhetik rendesen,míg a versenyzők nem.Lényegében pont ez a sorozat poénja,mert ha mindenki gyakorolhatna az adott pályán pár hetet,akkor kb minden második induló lazán teljesítené.

2.Össze van vágva a demó ha megnézed,nem egybe van felvéve vágás nélkül,így az esetleges hibái nem kerülnek bele,ez eléggé egyértelmű.

3.A vágás miatt nem egybe megy végig rajta,hanem belepihen,ezért folyamatosan friss és nem erőlködik.Ez az időre teljesítős pálya demónál lényeges.

2017. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval nem két,hanem három dolog:)
2017. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
51%
Én ott voltam a forgatáson... nem egyben csinálja meg a ninja... van hogy várni kell hogy kipihenje magat.
2018. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: Köszi! Végre kiderült :)

Pedig olyan jó volt azt hinni, hogy valami szuper ninja igazából :D

2018. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
51%
6os vagyok. Sajnálom hogy összetörtem az illúziót😂😂 én is azt hittem hogy valami profi megy ott és csalódás volt (főleg mert egyszer be is esett)
2018. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ninják?

Nincs zsák? Öcsém...igy hogy lopunk krumplit?



Bocsi,muszáj volt😂


De amugy csak egy ninja van,elvileg ferfi viktor de szerintem kulfoldi,arra nem emlekszem a midoriyamat bemutatja e mert ha nem lehet magyar de ha fekmaszik ra akkor kulfoldi

2020. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sot boztos hogy kulfoldi mert ha ilyen jol megy neki a palya akkor o is siman jelenkezhetett volna a penzert
2020. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!