Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki fogja nézni a Le Mans-i 24...

Ki fogja nézni a Le Mans-i 24 órás versenyt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 21:29
 1/2 anonim válasza:
Öcsém egyszer odakapcsolok, látok is valamit, azután meguntam, majd este visszakapcsoltam és nem látok semmit sem már olyan sötét van, így ez élvezhetetlen. Az oké hogy rendeznek ilyen versenyeket, de minek ezeket a rendezvényeket éjjel-nappal még közvetítetni is? Szóval konkrétan nézem is meg nem is. :D
2010. jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én végig néztem a versenyt, de egyetértek a az előttem szólóval. Azért, mert ez a világ "legnívósabb versenye" (a Monacoi F1, és az Indy 500-al együtt), nem kellene non-stoppba adni. Lehetne úgy, mint egy-két évvel ezelőtt. 2 óránként bekapcsoltak, és akkor 1 órára, vagy másfél órás műsort csinálnak...
2010. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!