Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Érdekelne hogy a bikini...

Érdekelne hogy a bikini fittness model verseny menyire nehez? Aki mar volt versenyen kerem irjon, kosziiii

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bírod a diétát, és a vízhajtást és nagyon alacsony ch fogyasztás melleti edzéseket kibírható.
2018. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Munka mellet csinálnám,igy mennyire lene nehéz?
2018. márc. 17. 21:04
 3/5 A kérdező kommentje:
jah,és tudja-e valaki milyenek a nyeremények? Vagyis,megéri-e,mert gondolom sokat kell belefektetni...kb 300 EU? Vagy kevset is mondtam...?
2018. márc. 17. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

személyi edzővel szoktak felkészülni,ő megtanít pózolni,kinézi a versenyt amin érdemes indulnod az akkori formádban,ott lesz veled végig,időzíti a diétádat a vízhajtást.

olyan edzőt nézz ki aki kimondottan ilyesmire is készít fel versenyzőket,tehát rutinos benne és akkor befizetsz hozzá egy versenyfelkészítésre.

ha meg már kiismerted az egészet akkor egyedül is csinálhatod.

2018. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bordás Béla válasza:
10%

Szerintem egyáltalán nem nehéz!

- Mondjuk én marha hülyén néznék ki bugyiban és melltartóban, szóval férfi létemre biztosan nem vállalnám!

Miért érdekel ez a verseny?

Szerintem tanulással sokkal többre mennél az életeben, mint fittness modelkedéssel!

De most tényleg! Nem éreznéd úgy magad, mint egy ló, akit a cigányok mustrálnak a vásárban?!

(És ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne sportolj, hogy szebb alakod legyen - csupán arra a tényre hívnám fel a figyelmedet, hogy nem biztos, hogy a versenyzsűri értékelése minden esetben objektív!/sőt!/ - ez meg rosszul eshet a "versenyzőnek" és még komoly lelki beteg is lehet tőle!)

2018. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!