Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Edzesterv ahhoz, hogy 6,5...

Edzesterv ahhoz, hogy 6,5 km-t kb 25 perc alatt fussak? (Futóversenyre készülök)

Figyelt kérdés

Futásról van szó.

Másfél hónapom van felkészülni egy versenyre, amin szép összeget lehet nyerni. A táv pontosan 6,6 km.

Tavaly versenyeken 5 km-t 21-22 perc alatt futottam, de elég sokat romlott a teljesítményem.

Megnéztem a verseny tavalyi eredményét, az első és a második helyezettek Kenyaiak voltak, 19-20 perces időkkel. Na hát erre esélyem sincs, de a harmadik egy magyar nő lett, 26 perc alatt ért be. Ezt talán én is tudom teljesíteni, csak rá kell edzeni.

A távval nincs gondom, egész életemben sportoltam. Most 6 km-t kb 30-31 perc alatt teszek meg, ezen szeretnék javítani (sokat).


2018. máj. 1. 16:10
 1/3 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok amúgy.
2018. máj. 1. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Gugliztam neked:

[link]

2018. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Azért tanácsokat még elfogadok :D

2018. máj. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!