Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen árban lehet hozzá...

Milyen árban lehet hozzá jutni a Hungaroringen mondjuk egy Ferráris sapkához vagy pólóhoz?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
aranyárban.
2018. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D ...esetleg valakinek lenne konkréttab válasza?személyes tapasztalat?
2018. jún. 25. 11:54
 3/4 anonim válasza:
Hivatalos kereskedőnél gpshop, fbrands akik szintén kint vannak ugyan annyi kint mint az üzletükben pesten vagy a neten. Aztán vannak más kereskedők van külföldi hivatalos, néha drágább néha nem de inkább drágább, de vannak utánzatok is, még kint is ami nem eredeti. Ha hivatalos kereskedőnél veszel akkor nem lesz gond, de neten is ugyan az az ár a fenti kettő esetében. Pl nézz szét itt.: [link]
2018. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Monacoban idén 35€-ért vettem a fiamnak egy Ferraris baseball sapkát. Pólók árait nem néztem. Szerintem itthon se lehet majd nagy szórás az árakban.
2018. jún. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!