Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek kik a legvonzóbb...

Szerintetek kik a legvonzóbb Formula 1-es autóversenyzők?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint...


Ayrton Senna

Roland Ratzenberger

Jean Alesi

Michael Schumacher

Nelson Piquet

James Hunt

Fernando Alonso

Jules Bianchi

Jenson Button

Francois Cevert



2018. júl. 10. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Férfiként nem tudok mondani Formula-1-ből senkit, de ha a "sima" autóversenyzők is számítanak, akkor Carmen Jorda, Asszel al-Hamad és Keszthelyi Vivien. :)
2018. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm, hogy válaszoltál! :)


Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy más nők kiket tartanak a leghelyesebb autóversenyzőknek.

2018. júl. 16. 08:08
 3/12 anonim válasza:
Egyikse :)
2018. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Férfiszemmel Raikkönen és esetleg Hamilton néz ki jól, Buttont, Hülkenberget is idesorolhatjuk, talán még Ricciardot is, másra most így hirtelen nem emlékszek.


Alonso sztem mindent egybevéve annyira nem néz ki jól, túl nagy a feje a testéhez képest, amúgy is túl alacsony, sztem még Hamiltonnál, Raikkönennél is alacsonyabb, elég gnóm. Persze átlagosnak simán nevezhető, aki szereti ezt a típust, sztem még jobbnak is.


Grosjean, Massa sztem már csak elmegy kategória.


Verstappen, Bottas már kicsit csúnyácskák.


Vettel sztem az egyik legcsúnyább, nagyon fura feje van :D. Bár Kubica se volt egy szépség a régebbiek közül :D.


Annyira kifejezetten jól kinéző emberek sztem kevés van az F1ben, mert 1. nem ez alapján kerülnek be hálistennek, 2. általában alacsonyabbak, sokszor vékonyak, soknak elég hülye alkata van, pl. Vettel, Alonso, Massa, Heidfeld. Heidfeld a legjobb példa, mert ő még talán jól is nézne ki, amúgy.

2018. júl. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mivel régóta nem nézem az F1-et most alig jutnak eszembe pilóták, tök fura :D. Az volt a durva, hogy megnéztem a mostani névsort, és kb. kicsit több, mint a felét ismerném fel arcról, de a felét már alig láttam versenyezni, már csak pár nagy név maradt az én időmből, és lassan biztos megy Kimi, Alo is :(
2018. júl. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bár jobban átgondolva, meg a képeket megnézve, Button nem is néz ki túl jól, olyan tipikus angol feje van, nincsenek túl finom vonásai. Akkor már inkább Ericsson, meg Bianchi valóban jól nézett ki (:(), sajnos annyira szép én se vagyok mint ő XD. Szerintem Schumacher max. átlagos volt. Senna már jobb, de ő se valami nagy szám, szóval más a szépérzékem mint neked :D. Sztem Piquet és Alesi se nézett ki jól :D
2018. júl. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;)
2018. júl. 19. 08:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Férfiszemmel: Kimi Raikkönen, Jenson Button... Régiek közül: Jacky Ickx.
2018. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Férfiszemmel szerintem Hamilton, Gasly és talán Ericsson néz ki a legjobban (arcra).

Tavaly még Wehrlein is belefért szerintem a jobban kinézők kategóriájába. Persze annak, akik szeretik a szépfiús vonásokat.

2018. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 22. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!