Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért rakta át 3 órára a...

Miért rakta át 3 órára a Forma-1-es futamok kezdőidőpontját a Liberty?

Figyelt kérdés

Eléggé idegesítő, szerintem a 2 óra pont jó volt, ebéd után megnéztük a versenyt, azt cső, utána még el lehetett menni bárhová.

Meg azt sem értem, mi értelme annak, hogy nem egészkor startolnak.



2018. júl. 22. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A hivatalos indok:


„Egyes közvetítők általában egészkor kezdik a műsor sugárzását. Ezzel lemaradnak azokról az érzelmekről, arról a feszültségről, ami a versenyeket megelőző pillanatokat jellemzik minden egyes nagydíj esetében. A változtatásnak köszönhetően a televíziónézők közelebb kerülhetnek a csapatokhoz és a versenyzőkhöz, és maximálisan kiélvezhetik a piros lámpák kialvását megelőző pillanatok látványát”

2018. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Illetve:


„Történtek kisebb módosítások annak érdekében, hogy elkerüljük a más nagyobb sporteseményekkel, például a labdarúgó-világbajnoksággal való ütközést, hogy jobban alkalmazkodjuk a naplementékhez és szélesebb körű részvételi lehetőséget biztosítsunk a szervezőknek a különböző promóciós eseményekhez”

2018. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 2-es válaszban lévő indoklás eléggé faxság.
2018. júl. 22. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkét indok elég elég nagy faxság...
2018. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az amerikai közönség miatt tették át. Arrafelé alig nézik a Forma 1-et, részben azért mert korán kéne kelniük hozzá vasárnap, a Libertynek pedig fáj a foga az amerikai piacra.

Délután 2 a keleti parton reggel 8, a nyugatin hajnal 5. Az új időpont reggel 9 és reggel 6, ami egy fokkal kellemesebb nekik.

Amúgy én is utálom a 3-as kezdést, a 2 tökéletes volt.

2018. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is imádtam a 2-es kezdést a mostani elég gagyi. Csak a várakozás..
2018. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is rohadtul irritál. Sokkal jobb volt amikor pontban 2-kor indultak el az európai futamok. Így tényleg csak a várakozás megy. A 10 perc is egy f***ság. Vissza a régi rendszert!
2018. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!