Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek hogyha egy ojan...

Szerintetek hogyha egy ojan saját harcstilussal állnék elő amiről azt mondanám hogy bármelyik ellen nyerek vele akkor szerintetek lenne esélyem arra hogy Brucee Lee nagyságu mesterré váljak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
"Álmodj királylány..."
2019. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem viccelek!
2019. febr. 7. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Kevesebb filmet nézz, és nőjj fel. Szép dolog a Bruce Lee-imádat (én is kedvelem a filmjeit, jómagam is az ő hatására kezdtem el 9 éves lurkóként edzésekre járni), de térjünk vissza a valóságba.

Köztudott, hogy nem a stílusok számítanak, hanem a stílust művelő egyének.

Ahhoz, hogy Bruce-hoz hasonló harcművész legyél, nos... Nem akarok túl durva lenni, de az esélyed nulla.

Inkább eddz hittel, becsülettel az álmodozás helyett, szerezz minél több tapasztalatot. Rengeteg színvonalas edzést találsz, szerte az országban, mindenféle stílusból.

2019. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt a Brucee-t csak az elismerése miatt írtam. Én teljesen más egyéniség vagyok. Szerintem simán le tudnám tenni a Brucee-nkat hogyha élne, és fiatal lenne. De nem csak őt Scott rajongó is vagyok. Nem tanítottak soha életembe, csak egy ideje a sok szabadidőmet ezzel töltöm, és hihetetlen dolgokra vagyok képes.
2019. febr. 7. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:

hát?

1. bruce lee egy színész volt,remek harcművészeti mozgással.

nincsen bizonyíték arra,hogy fullba levert bárki komoly sportolót is,ezért maradnak a filmek,így a nagyságos mester megnevezése enyhén túlzó és realitástól elrugaszkodott.

2.ha 2-3 világbajnoki öv után kezded el hangoztatni amit gondolsz,akkor már oda fognak figyelni rá és néhányan akár még el is hihetik.

tehát előbb a tettek,aztán jöhetnek a szavak.

2019. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Nos...

,, Szerintem simán le tudnám tenni a Brucee-nkat hogyha élne, és fiatal lenne. De nem csak őt Scott rajongó is vagyok. Nem tanítottak soha életembe, csak egy ideje a sok szabadidőmet ezzel töltöm, és hihetetlen dolgokra vagyok képes. "


Nem tudom, ehhez mit szóljak hozzá. Attól, mert filmeket nézel, még közöd nem lesz a harcművészetekhez/küzdősportokhoz.

Egy sima, egyszerű mezei dollyo chagit sem fogsz tudni normálisan megrúgni, ha nincs melletted egy mester/edző, aki a hibáidat korrigálja, megtanítsa a helyes csípőmozgástól kezdve a térdfelhúzáson át a tartó láb helyzetéig mindent....

Én nem becsmérelni szeretnélek, csak ez sajnos nagyon-nagyon vicces kijelentés, elhiszem hogy szuper film a Vitathatatlan-sorozat, Adkins is egy nagyszerű harcművész-színész, de tudj elvonatkoztatni a filmtől a valóságba.

Én jó szívvel ajánlom Neked, hogy látogass el egy normális edzésre. Különösen ajánlom a thai box-ot, ott kőkemény sparringok vannak, hatékony, letisztult technikákkal.

Hamar rá fogsz döbbenni, hogy filmekből soha az életben nem tanulsz meg egy harcművészetet. Erősíts, nyújts otthon plusszba, csinálj testfelkeményítést és járj el edzésre!

2019. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajrá
2019. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!