Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek fog még Federer...

Szerintetek fog még Federer nagy versenyt (Slamet) nyerni? Vagy eljött a Nadal korszak és Federernek vége?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:41
 1/4 anonim válasza:

Én Nadal-drukker vagyok, de elismerem Federer nagyszerűségét és tehetségét.

Viszont tényleg úgy vélem, hogy az ő ideje már lejárt; tudni kell a csúcson abbahagyni. Különben, ha nem lett volna Nadal térdsérülése, ami miatt egy ideig nem játszott, talán már rég a Nadal-korszakban élnénk :)

Na meg tény, hogy az eddig játszott 21 meccsükből 14-szer Nadal került ki győztesen...

2010. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lesz még FEDERER győzelem ne félj :)



2012-es olimpián még játszani akart tehát 2012-ben tervezi a visszavonulást. Bár tény már nem annyíra motivált, sok nagyon sok mindent megnyert már. Meg ugye a 2 pici gyereke stb.... végülis megértem, szerintem már így is sokra vitte. Azért jó lenne még 2 évig látni.

2010. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Federernek sohasem lesz vége. Ő már akkorát alakított a teniszben, hogy minden idők eddigi legnagyobb játékosa. Bárkinek nehéz lesz egyáltalán megközelíteni vagy túlszárnyalni a legendáját. Nadal is szimpatikus játékos, de majd elválik, lesz-e olyan pályafutása, mint Federernek.

Roger Federer pedig még sok-sok veterán tornát nyerhet meg...Nincs más dolga, mint élvezni a játékot. / Meg tanitgatni a kislányokat./

:D

2010. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most jott el a djokovic korszak ;)
2011. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!