Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Fekete László erőember verseny...

Fekete László erőember verseny nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hallottam egy ilyen történetet hogy van valami erőember verseny amit Fekete László rendez, ő állítja össze a versenyszámokat. Na most általában az első két helyet a fiai viszik el, teljesítményben magasan a többi versenyző mögött. Állítólag azért, mivel a szervező Fekete László, a fiait direkt azokra a számokra edzi, még a többi versenyzők nem tudják mik lesznek a pontos versenyszámok. Szóval nem tudnak specifikusan azokra gyúrni. Szerintetek ennek mennyire lehet valóságalapja? mi a véleményetek erről?
2019. júl. 11. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de ha én lennék a szervező, nem engedném indulni a rokonaimat pont azért, hogy véletlenül se legyenek kínos helyzetek.
2019. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ill javítás teljesítményben jóval a többi versenyző felett.
2019. júl. 11. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
"a fiait direkt azokra a számokra edzi, még a többi versenyzők nem tudják mik lesznek a pontos versenyszámok." Hazugság. Én indultam W.N.S.F. versenyen tavaly, előre 2 hónapra tudtuk, hogy pontosan milyen számok lesznek. De elég csak megnézni, hogy a korábbi években mik voltak, akkor nem fogja meglepetés érni az embert. Be kell gyakorolni 15-20 féle versenyszámot, akkor nagy baj nem lehet. Olyan mint a matekérettségi, ismertek a témakörök. Pontosabban nem is olyan, mert annál "jobb", mert itt pár hónappal korábban már kiderül hogy mi lesz. Általában azok szokták hangosan szidni Fekete Laci munkásságát (mind szervező, mind korábban versenyző), akik vagy nem tudják elérni azt a erőszintet, ami kellene vagy csak szteroidokkal sikerül. (Minden versenyén kötelező doppingvizsgálat van az első helyen végzőknek, a többiek meg dönthetnek, hogy akarnak-e menni ők is. Én voltam, szerintem érdemes volt, legalább megtapasztaltam, hogy egy ilyen ellenőrzés hogyan is zajlik.) Nincsen semmi előnye a fiainak. Az első versenyeken még lehet hogy volt, de az is csak abból fakadt, hogy ők ismerték a kellékeket. Azóta viszont a szövetségen belül minden "szabványosítva" lett, konkrét tervrajz van minden kellékhez, ami a szövetséggel kapcsolatban állók számára elérhető, így mindenki le tud gyártatni magának pont olyan eszközt, mint amivel találkozhat majd a versenyen.
2021. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Örülök a kérdésednek, végre valaki elkezdett gondolkozni!


Fekete László és családja nem nyert meg soha egyetlen erősember versenyt sem (amatőrt sem) a natúr szövetségük alapítása előtt. Mivel nem tudott versenyeket nyerni, ezért úgy döntött, hogy saját szövetséget alapít saját szabályokkal.

A szövetségben csak kizárólag meghívásos alapon lehet indulni, tehát nem selejtezőkön keresztül jutnak be a legjobbak, hanem ő válogat ki mindig nála gyengébbeket.(nem tudom hogy nem tűnik fel a szponzorainak, követőinek hogy náluk soha sincs selejtező semmilyen versenyük előtt)

Míg erősember sportban 50 féle versenyszám létezik, addig náluk mindig ugyanaz az 5-6 versenyszám van, mert ezek az erősségeik.

Azért végeznek mindig magasan első helyen a fiai, mert míg barátomat aki közel 200kg-os golyót emel, 500kgos gumit forgat stb. elutasítják, addig olyat meghívnak akinek 130 kilós már nem megy.

László és a fiai éppen ezért, hogy minden versenyükre ők válogatják az indulókat, és csak olyan számok vannak amik az erősségei, hivatalosan sosem versenyeztek nem hogy a világ, de még az ország legerősebbjeivel sem.

Fekete László sosem nyert még egy magyar bajnokságot sem, ő csak kinevezte magát a legerősebbnek, illetve az átveréses meghívásos, erősségeikre rendezett versenysorozatának "Magyarország legerősebb emberei" nevet adta, amikor a tévében futott, így a laikus sporthoz nem értők egyből társították a nevét az ország legerősebbjével úgy, hogy hivatalos OB-t sosem nyert.


Ők és fiai ebből a sportból élnek, a szponzorokból élnek milliomosként, így fent kell tartani a látszatot, hogy ők a legerősebbek a világon. Ezt egy ilyen meghívásos szövetségben tökéletesen meg is lehet csinálni.

Nyugodtan rendezz te is egy erősember világbajnokság néven futó versenyt, és hívj meg magadnál gyengébbeket, majd nyerd meg. Ugyan annyit fog érni az a vb cím is, mint a Feketéjék vb címei.


A 3. válaszoló pedig Fekete László egyik videójából idézett, ahol ezeket mondta be László. A valóság az, hogy mivel minden versenyt ők nyernek, mert csak maguknál gyengébbeket hívnak meg, már több mint 10 éve egyáltalán nincs doppingteszt sem, hiszen ha ők nyernek senkit sem érdekel hogy a többiek doppingoltak vagy nem. Ismerek olyat aki doppingol keményen és szinte minden versenyükön ott van. Sajnos nincs jó genetikája ehhez a sporthoz így László meghívja úgy is hogy tudja doppingol, hiszen az nem számít, csak az, hogy gyengébb legyen náluk.

2021. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: "már több mint 10 éve egyáltalán nincs doppingteszt sem"

De, van. Csak nem a mezőny végén kullogóknak, hanem a dobogósoknak. Nekik kötelező, de a többi résztvevő is mehet doppingvizsgálatra, csak kérvényezni kell, mert automatikusan nem kérdeznek meg senkit. Elég drága, 2 éve 50 ezer volt asszem. Ahogy vége a versenynek, meg van az eredményhirdetés, már viszik is el a dobogósokat. Kifújni sincs idejük magukat nagyon. Az utolsó miskolci versenyen is így volt. Azon nem vettem részt, de ott voltam nézőként és tartalék kellékesként. Meglepetés volt, hogy bekértek egy vérmintát is. Miki vállalta be, a másik két úriember kicsit visszakozott, mert nem erre számítottak. Vedd fel bármelyikükkel a kapcsolatot, ugyan ezt fogják elmondani.

2021. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az első három helyezettnek van doppingteszt, eben tévedett a #4-es válaszoló, de minden másban igaza van amit írtak.
2023. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!