Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lehet tudni, hogy pontosan...

Lehet tudni, hogy pontosan miért törölték az Indianapolisi USGPt az F1 versenynaptárából?

Figyelt kérdés
Persze,volt az a balhé 2004-ben,de utána is rendeztek még futamokat ott,nem is sikertelenül.A kanadai nagydíj se tuti már,pedíg ott komoly tradíciója volt a sorozatnak.Tényleg csak a költségek miatt zárkózik el ennyire az Amerikai kontinenstől az F1?
2008. nov. 13. 20:27
 1/4 anonim válasza:

Hmmm jó kérdés, lehet hogy nem igazán szeretnének, a nascar hazájába menni a szervezők!

A Nascarban, csak amerikaiak versenyezhetnek állítólag!

Ámbár akkor nem tudom mit keres ott Montoya :D

2008. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én beszéltem múltkor egy amerikai sráccal, és hihetetlen hogy ott mennyien nem is hallottak még a forma1ről. Szóval ott nem ennek van tradiciója. Az más kérdés, hogy nekem nem tetszik ez a sok arab és ázsiai verseny.
2009. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem Magyarországon se sokan ismerték a Forma 1.-et a hungaroring előtt.Megaztán Amerikában régebben is voltak F1 versernyek és tudtommal pont a hagyomány felélesztése miatt jött létre az USA-nagydíj.Gyakorlatilag minden évben teltház volt,2004 után is volt érdeklődő bőven.

Mindenesetre én nagyon sajnálom a dolgot!Frenetikus látvány volt,ahogy az F1-járgányok végigdöngetnek az ízíg-vérig "Amcsi" pályán,ami mellesleg a kedvencem is volt...szip-szip...

2009. ápr. 7. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta jelentősen változott a helyzet: ma már amerikai vezetés, három futam is van odaát.
2023. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!