Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 2 szó! Trójai Faló! A minap...

2 szó! Trójai Faló! A minap bekapta a trójai virust ami ellen nem voltam felkészülve. Tapsot nekem! Szóval egy virusirtó sincs a gépen?

Figyelt kérdés
Minden virusirtó oldalt blokkol, 2 progiz letoltott amit nem ismerek az egyik PetGame a másik meg valami arab vagy orosz lehetett nem tudom de ez mind kb 10 percen belul a gépem lelassult és a oneDriveot sem engedi megnyitni hogy biztoságba rakjam a fájlokat. Összegezve: 0 virusirtó, Trójai faló virus, blokkolt virusirtó oldalak, nincs windows 10 aktivalo kulcsom vagy hasonló. Szoptam ugye?

2019. aug. 5. 09:41
 1/7 Mr. V. ***** válasza:
72%

Kapcsold ki (ne kilépj, kikapcsold)!


Egy másik géppel töltsd le az Avira Command Line verzióját és hozzá a vírusadatbázist, majd egy boot-CD-ről indísd el a gépet (Hirens Boot CD vagy egyéb, ami parancssort képes kezelni).


Ott indítsd el a vírusirtót (kék hibák figyelmen kívül hagyhatók), minden piros vírus.


Ha végzett, indítsd el a gépet és töltsd le az AdwCleaner nevű programot, majd futtasd és távolíts el vele mindent, amit felkínál!



Elvileg ennyivel már mennie kell.



Ha nem segített (amit kétlek), akkor rendszervisszaállítás egy korábbi időpontra.

2019. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Csökkentett mód hálózattal. Valami online vírusirtót futtass a netről. Pl [link]

De akár le is tölthetsz, és futtathatsz valami erősebb free vírtót... [link]

2019. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. Mindent blokkol ami a virusirtáshoz koze van:/


1. Nincs másik gépem ez az egy van sajnos:/

2019. aug. 5. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért írtuk: Csökkentett mód hálózattal.
2019. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentett módba betudsz lépni, akkor nem tud blokkolni.
2019. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"be tudsz lépni"...bocs.
2019. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Van hamis aktiváló kulcs, de nem biztonságos és félévente mindig újat kell letölteni. Defender nem elég, bármit is mondanak. Telepits majd, ha ezt kiirtottad az Avast, abból is a tűzfalast, nem kerül olyan sokba. Rá fogsz jönni, hogy mindenképpen újra kell rakni, persze elvész minden, de ez a tanulópénz. Sajnos.
2019. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!