Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki be van jelentkezve a...

Valaki be van jelentkezve a facebookomba de sehogy nem tudom kilptetni mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok az utóbbi időőben vettem észre hogy valki belépett a facebook fiókomba ezt jelzi is a bejelentkezési menü. Jelenleg is be van jelentkezve Bátonyterenyén egy firefox windowson és nem tudom ki az. nem tudom ki lptetni. Hiába adtam meg kétfaktoros hitelesíőt mit csináljak jelszót változtattam mr mindent csináltam ez mi lehet???


[link]


2019. aug. 14. 13:07
 1/7 anonim válasza:
Ha megvaltoztatod a jelszavad, lesz egy gomb ami olyasmi hogy “kilepes az osszes eszkozrol” aminek mukodnie kene es ki fog leptetni mindenkit aki bent van a fiokodban.
2019. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem azt már megcsináltam tegnap óta nem egyszer. Azóta már kétfaktoros hitelesítót hitelesítót kódot állítottam be minden belépésnék. De még mindig be van jelentkezve és nincs olyan menüponbt hogy kiléptetés az összes ezközből már tegnap megcsináltam ezt.
2019. aug. 14. 13:17
 3/7 Argloss ***** válasza:

1db munkamenetet mutat és te be vagy lépve. Tippelj, hogy ki az. TE VAGY AZ!

A helyet nem mutatja jól, főleg ha valami kisebb faluban élsz.

Ha ráviszed az egeret mutatja az IP címet. Azt le tudod pl.: [link]

2019. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Argloss ***** válasza:
Kihagytam egy szót. Na mindegy. :D
2019. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te vagy az :D

Az IP alapú helymeghatározás tévedhet.

2019. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget tényleg én vagyok az, azt hittem más az mert én nem ott lakok hanem onnan 25 kilómétere!
2019. aug. 14. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Na és engem mindig Pomázról vagy Pilisvörösvárról jelez a Google, miközben Tahitótfaluban lakom. IP cim alapján.
2019. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!