Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezik-e olyan lehetőség egy...

Létezik-e olyan lehetőség egy weboldal tartalmának kimásolására, ha ez a funkció le van tíltva?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 13:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Tehát újfent bebizonyosodott hogy a helyes választ lepontozzák az erre szakosodott "hozzáértők".
2019. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#13

Ingyenes bővítmény. A Chrome-ban klikk a linkre, betölti a Chrome Webáruházban ezt a kieg-t. A kieg. hozzáadása gombbal telepíted. Ezután behozod a letiltott oldalt, majd katt a bővítmény ikojára a jobb felső sarokban, itt újra katt az Enable Right Click-re-zöld pipára vált. Ezután újra betöltöd az oldalt és ettől kezdve engedélyezni fogja a jobb klikkes menüt (oldal mentése http-be, nyomtatása fájlba (pdf). Ha mégsem engedné, akkor pipáld be a másik két sort is.

[link]

Ezen a képen láthatod, hogy a #15-ben belinket oldalon működik. Az egész oldal lementhető, vagy csak a szöveg és a kép.

2019. szept. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
20/22: De preent screen-el nekem csak képet másol, és Microsoft Office Worldba illesztem ... viszont szövegmásolás sehogy nem megy. Nekem nem az ablak képernyő másolására lenne szükségem.
2019. szept. 1. 09:36
 24/25 A kérdező kommentje:
22/23: Köszönöm szépen.
2019. szept. 1. 09:36
 25/25 A kérdező kommentje:
22/24! Húúh, köszönöm szépen, működik. :) Nagyon köszi a sok segítséget és türelmet mindenkinek. :)
2019. szept. 1. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!