Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb file zárólási...

Melyik a legjobb file zárólási módszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok az érdekelne mivel lehet legjobban zárolni egy file vagy mappát esetleg mappákat?

egyik ismerősöm a power iso-ra esküszik igazából használom is annyival megcsavarva, hogy én a bele rakott rar fileokat is kódoltam.

viszont nehezen találok neten infót róla mennyire biztonságos. vagy ha az is van e ennél jobb progri mert elég sok idő még létrhozza a lemezképfájlt.



#jelszó #védelem #PowerISO #biztonság. legjobb
2019. szept. 12. 10:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
utolsó előtti ez jól hangzik :)
2019. szept. 12. 20:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Bitlockerben köztudott hogy backdoorok vannak fenntartva a hatóságok számára (mondjuk nem hiszem, hogy annyira védeni valód legyen, hogy ez a veszély fenyegessen). Veracrypt jobb megoldás... de egyszerre a 2 se rossz :D
2019. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű mit értesz "zárolási módszer" alatt? Talán titkosítást? Vagy jogosultságot hogy ne lehessen törölni, beleírni? Akkor mi a titkosítás célja és használati hely alapján lehetne jó ajánlatot mondani.


Mi köze az egészhez a PowerISO-nak? Még a sima 7zip is alkalmasabb rá.

2019. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Mi köze az egészhez a PowerISO-nak?"

Hogy az "egyik ismerőse a power iso-ra esküszik" ami tud titkosítani is

* [link]

* [link]

a kérdező projektjét "kb 24 karakteres kis nagy betűs karakteres kód védi".

2019. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

hát backdoort nem akarok de leszedtem a veracryptet még azzal pluszban bebiztosítom akkor.

power iso-nak sok köze nincs annyi, hogy jelenleg abba tömörítettem az állományokat, amolyan két lépcsős megoldás miatt.

de very cryptel elég lesz hármasnak szerintem.

nem egyszerő zárolás lenne a cél hanem egyben titkosítás is mivel felhőben is fent van.

2019. szept. 13. 14:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Az egyszer jelszavazott fájlhoz sem fér hozzá senki, erősen túl van lihegve a problémád, mind az egyszerű és praktikus használat rovására.
2019. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
sose szerettem a praktikus dolgokat. arra ott van a praktiker
2019. szept. 13. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!