Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a legjobb módszer a mystart...

Mi a legjobb módszer a mystartsearch.com és barátaitól való megszabadulásra?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy FLV playert, most már nagyon megtanultam, hogy nem kellett volna.

Letöltöttem vele még 3 alkalmazást (és az csak az amiről tudok), és termézetesen

a mystarsearch lett a kezdőlapom.Firefoxon sikerült leblokkolnom, Chrome-on még mindig nem.

Az alkalmazásokat is igyekezetem leírtani, uninstall-oltam a programot és a fáljkezelőben amit kidobott a nevére azt töröltem.

Letöltöttem a spy hunter 4et az kiadta, hogy kb300 nemkívánatos fájlom van, sok helyen olvastam, hogy kamu program, de pl. a FLV playernek azt a változatát írta ki amit letöltöttem.

A nod32 azt mondja minden rendben van, de engem nem győzött meg.

Gondoltam a windows alaphelyzetbe hozására, de olyan programok vannak rajta amiknek "már ;)" nincs meg a telepítő CDje.

A Firefoxot, meg a Chorme-ot mindenképp újratelepítem, de nemhiszem, hogy ez minden problámámat megoldana.


Mit tehetnék?


És ha már így minden szívbajomat kiirtam megamból, akkor még azt megkérdezném, hogy ha gyakran nézek sorozatokat a watchseries.agn és a videoweeden ami tele van addal meg spycookie-val akkor valami elővigyázatos intézkedés lenne a nod32 virusírtó mellé?

Vagy esetleg a már letöltött nemkívánatos dolgoktól megszabaulhatnék valahogy?


Előre is köszönöm! (már azt is ha csak végigolvastad a kisregényemet)



2015. okt. 29. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

MalwareBytes-t próbáltad már?


A többi 100 mystartsearch-ös topikban is azt ajánlják.

2015. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom kicsit pofátanság a 101.dik ilyen kérdést feltenni, de a kérdésem a többi alkalmazásra is vonatkozik.
2015. okt. 29. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok esetben segít az Adw Cleaner:

[link]

2015. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gyuripapa21 ***** válasza:
nekem csak a rendszer visszaállításával sikerült.
2015. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt csak a format oldja meg véglegesen
2015. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!