Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Na szóval elvileg van mindenho...

Na szóval elvileg van mindenhol antivírus amit használok, ehhez képest a cv-m 111kb pedig egy oldal. Ami gyanús több nagy multi oldalán életkoros problémák voltak - lehet összefügg. Jeleztem az üzemeltető felé. Teendő?

Figyelt kérdés
Bizonyos panelok egyes platformokon nincsenek vagy nem működnek. Nagyobb websitek.

2019. okt. 10. 14:15
 1/8 Shaddark ***** válasza:
A mérete szerintem legfőképp a beszúrt kép méretétől függ...
2019. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez a kérdés megkaphatná az "év zagyvasága" díjat.

Mi káosz lehet egy ilyen ember fejében.

2019. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

#Shaddark

Te értetted ezt?

2019. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sztem egy oldal ritkán van akármilyen képpel 20kb felett, és ez shadedark rosszindulatú hozzászolás, nem oly olcsó ez a stílus, bulik ruhák nem kell asszociáltatni a saját olpáriságod hozzzá. Ez van egy ilyen ember fejében. (nem gyújtok rá.... ds)
2019. okt. 11. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmebeteg lehet szerintetek?
2019. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csehov szerint (sirály) napóleon meg mi egymás stb. nem idézem pontosan.

Ha úgy érzed, hogy két nickel tudathasadást színlelve kiközzétehetsz akkor leszek röfi és férgek... Na jó vonulást disznók, más platform más coment (ez most cigaretta reklám volt nin - March Of the pigs) ds. bocs ha nem volt érthető, a 111.ik szülinapját ünneplő Bilbóról szóló eredeti mű címére a bagóra g.Orwell fantasztikus találmányára a dubble Thingre gondoltam, csak mi ezt szellemesen stephen King után Dubble shiningnak nevezzük tekintve, hogy két fenoldolgozása van filmben.

2019. okt. 14. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2019. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol be van tépve, hol elvonási tünetei vannak :-)
2019. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!