Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha családommal megosztom a...

Ha családommal megosztom a steam játékaimat és ha csalnak én nekem is vac bannom lesz?

Figyelt kérdés
Van egy steam fiókom amin kb 8 játék van, öcsém játszani szeretne velük de az Ő fiókjából tehát hogy megosztom vele. De félek ha felmérgelik csalni fog, akkor az én fiókom is vac tíltás lesz mivel az én játékom? Vagy csak fiókra megy a vac ban?

2019. okt. 11. 21:04
 1/2 CspCsj ***** válasza:
100%

Google első találat:

[link]


"Mi van, ha egy kölcsönvevőt csaláson vagy visszaélésen érnek, miközben megosztott játékaimmal játszik?


Családi Megosztási jogod megvonásra kerülhet, és fiókod VAC-kitiltást is kaphat, ha egy kölcsönvevő csal vagy visszaélést követ el. Továbbá, nem minden VAC-védett játék osztható meg. Azt javasoljuk, csak ismerős Steam fiókokat engedélyezz, és olyan ismerős számítógépeket, melyekről tudod, hogy biztonságosak. És mint mindig, soha ne add meg a jelszavad senkinek.

Ha VAC-kitiltást kapsz, semmilyen VAC-védett játékot nem fogsz tudni megosztani."

2019. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annó nem volt ekkora gond belőle a steam egy ejnye bejnyével elintézte, de mára már megszaporodtak az efféle visszaélések így hát kénytelen volt lépésekhez folyamodni ahogy az első is írja lehet VAC ban, de lehet csak a családi megosztás megvonásra kerül.
2019. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!