Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Leklónozták a telefonomat,...

Leklónozták a telefonomat, hogy tudom kideríteni mit állítottak át rajta?

Figyelt kérdés

Valaki meghekkelte az androidos telefonomat (előlhagytam és tudta a kódomat), és megkapta egy bizonyos személlyel folytatott messenger beszélgetéseimet a saját telefonjára. Még azokat is, amik titkos beszélgetésben folytak. (Láttam, tényleg átmentek neki, mintha a saját telefonomon látnám.)

Ellenőriztem a telefonomat, nincs rajta olyan aplikáció, amit nem én telepítettem. Mikor rákérdeztem azt mondta, hogy valami kódot állított át, ami triggerként működik ha azzal a személlyel kezdek beszélni és átküldi az ő telefonjára a beszélgetést. (Ebben nem vagyok 100%-ig biztos, hogy csak azt kapja meg, lehet hogy mindent amit a telón csinálok.) Akkor láttam is, hogy valami apró betűs, kódnak kinéző oldalon matatott valamit. Azt mondja már leszedte, de nem bízom benne hogy tényleg megtörtént. Hogyan tudom ellenőrizni? Hol találom azt a kódot amit átállíthatott?

Ha a Messengerben vagy Facebookban állított át valamit, akkor ha újratelepítem az applikációkat (vagy veszek egy másik telefont) ezek a változtatások eltűnnek, vagy ha belépek a saját accountommal akkor megint visszakerül a kémprogram is?


2019. okt. 16. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza a telefonodat gyári alapra. Az letöröl mindent.
2019. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha esetleg a saját profilomban írt át valamit, akkor megint visszakerül ahogy visszatelepítem a messengert és belépek. Létezik ilyen?
2019. okt. 17. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

A klónozás szó teljesen mást jelent..

(láttad a 6.napon c filmet?)

2019. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az alkalmazás is rajta volt, leszedtem.

2019. okt. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!