Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusirtó,...

Melyik a legjobb vírusirtó, esetleg Avast vagy Norton?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Elsővel van tapasztalatom, nekem nagyon ette a gépet és lassította, ezért nem használom.

Windows 10 óta a beépített defendert használom, teljesen megvagyok elégedve vele, szépen észreveszi a nem jó dolgokat, hülyeségeket nem kell letölteni, avaston is van ami átmegy és utána a böngésző tele reklámmal...

2019. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 qkker1 ***** válasza:
71%
Kaspersky Internet Security, megfog mindent.
2019. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 belapus ***** válasza:
31%

Az Avast már nem olyan "fogós".

Ingyenest szeretnél vagy fizetőset ?

Az utóbbiakban több funkció van, de a legtöbb esetben az előbbiek is elegendőek.Ideértve a Defendert is.

2019. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Eset
2019. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alex Fly ***** válasza:
22%

Nem írtál oprencert...

Linuxra a ClamAV nálam tette a dolgát, nem volt vele baj.

Windowsra a jó öreg NOD32 tökéletes -Win10-re még az sem szükséges, a beépített Defender semmivel sem rosszabb, mint a 3rd party termékek, sőt a legjobbak között van.

2019. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ugyan most raktam fel a Windows 10et, beépitett defenderrel, de az Avast azonnal zsaroló virusokat észlelt amit nem is tud kontrollálni próbaverzióban, a Norton pedig meg sem látta.

Nálam a Norton a nagyobb név, de régóta Avastot használunk családi szinten, szerintem lehet kidobok rá pénzt, mert új gépem van és azt akarom hogy minden kértevő gyorsan eliminálódjon. Még a Pandáról hallottam, az is kérdés hogy melyikben működnek jobban beépített funkciók, esetleg hogy melyik a szélesebb körben használt, így naprakészebb, amire pénzt lenne érdemes áldozni.

2019. okt. 22. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

a nod 32 fejlettebb változata eset internet security

nekem elfogja a vírusokat.

2019. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
15%
Nekem a Malwarebytes a kedvencem. Nem fogja vissza a wint és több vírust megtalál, mint más vírusírtók. Nálam nagyon bevált.
2019. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
31%
Szerintem próbáld ki a Dr.Web vírusírtót. Nem fogod megbánni. Nálam ez fut egy éve és veri az összest amit eddig kipróbáltam. Három hónap próba után kb. négyezer ft. egy évre. Hátránya, hogy nem tud magyarul cserébe viszont rendkívül alapos és a telefon védelme is benne van az előfizetésben.
2019. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Itt vannak,olvasd el őket, a döntés a tied... :)

[link]

2019. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!