Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Telepítettem a laptopomra a...

Hdmi52 kérdése:

Telepítettem a laptopomra a win 10-et (gyári, megvásároltam) A gondom, hogy minden belépéskor kéri a jelszavát. Tudnátok segíteni? Vagy, úgy, hogy ezt pl. valahogy törlöm?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Tessék?
2019. okt. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

netplwiz

Kiveszed a pipát az "A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni" elől, leokézod, beírod azt a felhasználót és annak a jelszavát, amelyikkel használni akarod (lehet MS account is).

2019. okt. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit #2 írt, legközelebb meg Win10 telepítésekor lépd át a jelszó beírós részt.
2019. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Laptopra telepítetted. Egy hordozható gép, amit könnyű elhagyni vagy ellopni. A minimum, hogy kérje a jelszót, de az sem túlzás, ha titkosítod a játtértárat.
2019. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki jó választ adott.

Olyan téren egye értek az utolsóval, hogy ha hurcolod is a laptopod különböző helyekre, akkor azért egy jelszó nem árthat. Nem mintha így nem lehetne kilopni adatokat, de a hozzá nem értőknek már megnehezítetted a dolgát.

Ha csak nagyrészt otthon használod a gépet, esetleg a nagyinál, akkor nincs gond a jelszó nélküliséggel.

2019. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!