Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Freemailben hogyan tudom úgy...

Freemailben hogyan tudom úgy megnézni a csatolt képet, hogy ne töltse le automatikusan a gépre?

Figyelt kérdés
Tehát, ha rákattintok a freemailben küldött képre, nem megnyitja, hanem letölti egy mappába. A gmail nem ezt csinálja, hanem megnézhetem előbb a képet, aztán döntök, hogy le akarom-e tölteni a saját gépemre. Lehet,hogy itt is van erre lehetőség, csak én nem tudom. Köszönöm előre is.

2019. nov. 10. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A gmailnek van a képek megjelenítésére beépülő eleme. A freemailnek nincs, ezért töltödik le
2019. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként a Gmail is letölti, hisz anélkül nem is tudnád megnézni.
2019. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta valakivel beszéltem, akinél felugrik freemailben is valami ablak ahol választhat, hogy letölti vagy megnézi. Pontosan nem tudta megmondani, hogy mi. Lehet, hogy lehet vmi képnézegetőt csatolni hozzá? Nagyon laikus vagyok, bocs ha hülyeségeket írok. De bosszant, hogy ahányszor meg akarom nézni, tehát rákattintok az adott képre, annyiszor letölti, és már tele van a Letöltések mappám ugyanazzal a képpel. Ne írjátok azt, hogy ne kattintsak többé rá, hanem nézzem meg a már letöltött képet, mert a problémát szeretném megoldani.
2019. nov. 11. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!