Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki milyen vírusirtót használ,...

Pharaon kérdése:

Ki milyen vírusirtót használ, illetve ajánl? Eddig nod32-őt használtam, de az újabb verziók egyre komplikáltabbak. Már a weboldalak betöltését is erősen lassítják. Olyan kellene ami egyszerű, pörgős és sűrűn frissítik az adatbázist. Tehát naprakész.

Figyelt kérdés

Főleg internetezem. Bizonytalan helyekről nem töltök le semmit. Az internetet viszont jól áttúrom. Sokszor tévedek új, ismeretlen oldalakra.

Próbáltam már kétféle sandbox-ot is telepíteni, a böngészéshez. De az oprendszernek egyik sem tetszett.

Az uBlock-ot is használok. Gondolom ő is megfog pár dolgot.

Vírusom az elmúlt 10évben, szinte nem is volt, a nod32 időnként blokkol 1-1 oldalt. A 6-os verzióig nem is volt semmi bajom. De ezek az újak már egy trutyik.



2019. dec. 4. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki fogsz röhögni fogadjunk, de a defendernél nincs jobb.

Az hogy az újak trutyik, miből derült ki számodra ?

2019. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nod32-őt"

nod harmickettő-őt?


amugy ha win10ed van akkor nem kell virusirto

2019. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shaddark ***** válasza:

Defender, ha kell extra védelem akkor Fsecure.

- Az is használja a defendert mondjuk :)

2019. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nod32? 2010-es változat? Az semmit se ér, Win10-hez jó a Defender.
2019. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már több mint 10éve használom a nod32-t. Eddig jól megvédett.

11-es verzióra mondtam, hogy túl van már komplikálva. Túlságosan fog már mindent. Egy SSL titkosítást használó oldalt majdnem, hogy percekig visszafog.

Figyelje csak a fájlokat, max. a memóriát és legyen egy jó interaktív tűzfal benne.


A legújabb 13-as verziót próbáltam feltenni. De nem engedte, a windows7-emre. Azt írja túlságosan elavult.


Megvolt régebbről a 8-as verzió, most felraktam azt.

Időnként kiírja, hogy elavult. De csak a lopásvédelmet, kínálja új technológiának.

2019. dec. 7. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
a win7 már nem biztonságos, válts 10-re, azt támogatja a microsoft. win10ben van defender, amellé max egy malwarebitest rakhatsz (esetleg ccleaner), és bőven meg vagy védve.
2019. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel használod, de Windows7 Pro van még ezen a gépen, a védelem ESET Internet Security13 (2020-as). És nincs semmiféle akadozás, lelassulás, se kiirás. Igaz, évek óta megveszem. Ez a te NOD-os tört változat? Akkor ne csodálkozz, az EIS bootnet ellen is véd. Biztosan kaphatsz valamilyen kedvezményt, vedd meg egy évre a licenszet.
2019. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!